کد خبر : ۱۵,۷۸۷
۸ آذر ۱۳۹۹ ۱۹:۰۷
خبر خوش برای مردم بوشهر/ رعایت پروتکل‌ها بیش‌از ۵۰درصد بستری‌های کرونایی را کاهش داد/ ۷۲ساعت بدون ثبت فوتی
خارگ نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از کاهش بیش از ۵۰درصدی بستری‌های کرونایی استان بوشهر خبر داد و گفت: تعداد بستری‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان از ۳۳۰بیمار به ۱۵۰نفر کاهش یافته است.
به گزارش خارگ نیوز، سعید کشمیری در گفت‌‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه شرایط کرونایی استان بوشهر همانند هفته گذشته است اظهار داشت: طبق تصمیم وزارت بهداشت وضعیت رنگی کرونایی قرمز، نارنجی و زرد در شهرهای مختلف همانند هفته گذشته است.
 
وی، آمار ابتلا و بستری‌های کرونایی استان بوشهر را نزولی دانست و بیان کرد: امید می‌رود با اعمال محدودیت‌های 2 هفته‌ای و کنترل ترددها شاهد کاهش ابتلا، بستری و فوتی‌های کرونایی باشیم.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به کاهش بستری‌های کرونایی استان بوشهر خاطر نشان کرد: تعداد بستری‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر با کاهش بیش از 50درصدی از 330بیمار به 150نفر رسیده است.
 
کشمیری از به صفر رسیدن فوتی‌های کرونایی استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: خوشبختانه در 3روز گذشته فوتی در بیمارستان‌های استان بوشهر به ثبت نرسید.
 
وی، با اظهار خرسندی در رعایت همگانی پروتکل بهداشتی در مقابله با کرونا گفت: ادامه رعایت این دستورالعمل‌ها می‌تواند میزان ابتلا و بستری‌ها به شدت کاهش دهد و آرامش مطلوبی به جامعه ارائه کند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر روند کاهشی ابتلا و بستری کرونایی در استان بوشهر را نتیجه همراهی مردم در مقابله با کرونا دانست و تاکید کرد: اکنون در بیمارستان‌های استان بوشهر برخی بیماران کرونایی بستری، بدحال هستند که نشان از وضعیت شکننده بیماری کرونا در استان است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید