کد خبر : ۱۵,۶۹۲
۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۹
اجرای طرح پاکسازی محله به محله
خارگ نیوز: طرح پاکسازی محله به محله سطح شهر بوشهر آغار شد ٬ این اقدام با هدف ارتقاء بهداشت اجتماعی، حفظ سیمای شهری و رفاه حال شهروندان انجام شده است.
به گزارش خارگ نیوز، معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر در خصوص این طرح بیان نمود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پاکسازی محلات سطح شهر در قالب طرح محله پاک به صورت هفتگی در تمامی نقاط محلات سطح شهر انجام خواهد شد.
 
 
فرشید کارمزد افزود: در مرحله اول نقاط و محلات نیازمند آموزش و پاکسازی محیطی شناسایی و عملیات پاکسازی محل توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر اجرایی می‌شود در مرحله بعد محلات به عنوان پایلوت آموزش فرهنگ زیست محیطی شهری به صورت چهره به چهره تا شهروندان با موضوعات و مباحث مختلف زیست محیطی شهرشان آشنا شوند و همچنین مباحث کاهش تولید پسماند، اهمیت تفکیک از مبدا، توزیع بروشور‌های شهروندی و اطلاع رسانی و جلب نظرات و پیشنهادات شهروندان و نصب بنر نصب محله پاک اقدام خواهد گردید.
 
 
وی خبر از آغاز اجرای اولین محله پاک با هدف عملیات نظافت خیابان‌ها و معابر محلات سطح شهر و جمع آوری زباله ها، ساماندهی و برداشت خاک و نخاله‌های رها شده، لایروبی جداول و کانال‌ها داد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید