کد خبر : ۱۵,۶۵۲
۶ آذر ۱۳۹۹ ۲۲:۲۵
دلاورمردی های سلحشوران نیروی دریایی ارتش در نبرد قهرمانانه مروارید فراموش نخواهد شد
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ در پیامی هفتم آذرماه؛ روز نیروی دریایی ارتش را به دلاورمردان دریا دل نیروی دریایی جزیره خارگ تبریک گفت.
به گزارش خارگ نیوز، ناصر ابراهیمی بخشدار ویژه خارگ در پیامی هفتم آذرماه؛ روز نیروی دریایی ارتش را به دلاورمردان دریا دل نیروی دریایی جزیره خارگ تبریک گفت.
 
متن این پیام به شرح زیر است :
 
هفتم آذرماه؛ یادآور خاطرات با شکوه روزهایی است که دلاور مردان دریادل نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با عشق و ایمان به آرمان های انقلاب اسلامی و گوش به فرمان ولایت در مقابل هجوم دشمن متجاوز چونان سدی پولادین نقش آفرینی کردند.
 
دلاورمردی های سلحشوران نیروی دریایی ارتش به عنوان حافظان حریم آب‌های جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس بویژه در نبرد قهرمانانه مروارید در هفتم آذرماه سال 59 افتخار و سربلندی را بهمراه داشته و بیش از هر مقوله‌ای شایستگی‌های رزمندگان نیروی دریایی ارتش برای دفاع از استقلال، تمامیت ارضی و بحری کشور را آشکار می سازد.
 
طی سالهای اخیر جهش بلند این نیرو  منجر به حضور هوشمندانه و مقتدرانه در آب‌های فرامنطقه‌ای و خطوط مواصلاتی، موفقیت در ماموریت‌های داخلی و بین‌المللی خطیر و حفاظت غرورآفرین از مرزهای آبی و منافع راهبردی کشورمان در دریا شده که اقتدار و بزرگی ملت ایران را به رخ جهانیان و استکبار کشیده است.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد شهدای والامقام نیروی دریایی، این روز را به همه دریادلان بویژه دریادلان مستقر در جزیره مقاوم خارگ تبریک گفته و آرزوی توفیق و سربلندی آنان برای ادامه مسیر دفاع و صیانت از این مرز و بوم را از خداوند متعال خواستارم.
 
یقین است که در پرتو رهبری‌ و رهنمودهای داهیانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه‌ای(حفظه الله) شاهد بالندگی و توفیقات روز افزون نیروی دریایی جمهوری اسلامی خواهیم بود.

 

ناصر ابراهیمی 

بخشدار ویژه خارگ

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید