کد خبر : ۱۵,۶۱۰
۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۶
آمادگی کامل تیم های عملیاتی پایانه‎ های نفتی ایران برای مقابله با شرایط نامساعد جوی در پایانه نفتی خارگ
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از اعلام آمادگی تیم های عملیاتی این شرکت برای مقابله با شرایط نامساعد جوی در پایانه نفتی خارک خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، عباس اسدرور اظهار داشت :  شرکت پایانه های نفتی ایران با توجه به مسئولیت خود در زمینه ذخیره سازی، اندازه گیری و صادرات نفت خام و با توجه به نقش مهم آن در زنجیره ارزش شرکت ملی نفت ایران، همواره حفظ پایداری تولید و ارتقاء توانمندی های خود در زمینه به روز رسانی تجهیزات و آماده سازی شرایط عملیاتی برای صادرات نفت خام را در راستای سیاست های صنعت نفت در دستور کار خود قرار داده است.
 
مدیر عامل شرکت پایانه های نفتی ایران ادامه داد : پایانه نفتی خارگ یکی از مهمترین و حساس‌ترین نقاط کشور از لحاظ استراتژیک است و حفاظت از تاسیسات صنعت نفت کشور برعهده  شرکت پایانه‌های نفتی ایران می باشد.

 

اسدروز تصریح کرد : با توجه به اعلام اداره کل هواشناسی استان بوشهر مبنی بر احتمال بارش باران و همراه با رعد و برق شدید از فردا به مدت شش روز ، تیم های عملیاتی این شرکت هماهنگی مابین بخش های مختلف را تمرین کردند .

 

 
وی تاکید کرد : تیم های ایمنی، فنی مهندسی ، عملیات  و پشتیبانی شرکت پایانه‌های نفتی ایران در آماده باش کامل به سر می‌برند و سیاست‌های کلی مقابله با بحران‌های احتمالی به این واحد ها برای اجرا ارسال شده است.
روابط عمومی پایانه های نفتی ایران

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید