کد خبر : ۱۵,۶۰۷
۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵
تعمیرات دوره‌ای کارخانه آسفالت پایان رسید/آمادگی همکاری با شرکت های نفتی جزیره را داریم
خارگ نیوز: شهردار خارگ از تعمیرات دوره ای کارخانه آسفالت شهرداری و تهیه مصالح مورد نیاز جهت آسفالت معابر خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، شهردار خارگ با اعلام این خبر افزود : تکمیل آسفالت پروژه های خارگ و ترمیم نوارهای حفاری به زودی به مرحله اجرا خواهد رسید.
 
عبدالحمید صفایی افزود: برنامه ریزی های هدفمند جهت بهره برداری حداکثری از توان و ظرفیت های بالقوه شهرداری خارگ در دوره جاری سبب گردید تا طی ۳سال گذشته با اتکا به تخصص، تجربه و توان مجموعه و همچنین بهره گیری از مصالح و آسفالت با کیفیت ، گام های مثبتی در حوزه نهضت آسفالت معابر شهر خارگ از سوی مجموعه شهرداری برداشته شود که از جمله اقدامات صورت گرفته می توان به پروژه های آسفالت خیابان هوادریا ، شهید عهدقدیمی ، خیابان پیروزی ،خیابان دسترسی و پارک ساحلی ، کوچه قائدزاده ، بلوار شهدا ، خیابان چاه قندی ، بخشی از بوستان معلم و ترمیم نوارهای حفاری اشاره نمود.
 
مدیریت شهری خارگ ادامه داد:  در حال حاضر کارخانه آسفالت شهرداری به طور کامل تعمیرات دوره ای گردیده و تجهیزات کارخانه اعم از دینام ، جک ها ، شیرهای برقی و ... تعمیر و نوسازی گردیده اند. همچنین سه هزار تن مصالح آسفالت خریداری شده که بخشی از آن حمل و مابقی در بوشهر دپو گردیده و پس از مساعد شدن شرایط جوی به جزیره حمل می شوند ، تامین گردیده و قیر مورد نیاز نیز تهیه شده است و به زودی ترمیم نوارهای حفاری و تکمیل آسفالت بوستان معلم در دستور کار قرار خواهد گرفت.
 
او تصریح کرد : هم اکنون شهرداری خارگ با بهره گیری از کارخانه آسفالت با ظرفیت تولید قابل توجه 80 تن در ساعت که به عنوان تنها کارخانه ثابت جزیره خارگ محسوب می گردد ، آمادگی کامل را جهت همکاری با شرکت های نفتی و گازی مستقر در جزیره دارد. همچنین شهرداری در حال  مذاکره با شرکت های پتروشیمی و دریاساحل جهت انجام پروژه اسفالت این دومجموعه می باشد که در صورت توافق می توانیم به عنوان یک بازوی اجرایی و عملیاتی توانمند ، خدماتی شایسته و درخوری را به ایشان و شهروندان جزیره خارگ اعطا کنیم.
ایلنا

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید