کد خبر : ۱۵,۲۵۷
۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۱
بازرسی‌ها از علت دقیق حادثه پتروشیمی خارگ ادامه دارد
خارگ نیوز: رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی خارگ از بررسی جدی موضوع حادثه انفجار پتروشیمی خارگ خبر داد وگفت : بازرسی ها از علت دقیق حادثه ادامه دارد.
به گزارش خارگ نیوز، ماشاالله دوستان در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اعلام این خبر افزود : متاسفانه در حادثه آتش سوزی یکی از کارخانجات مجتمع پتروشیمی خارگ دو نفر از کارکنان این شرکت کشته و سه نفر نیز زخمی شدند که پس از وقوع این حادثه جهت پی گیری امورات این عزیزان در بیمارستان خارگ حاضر شده و امروز صبح- شنبه اول آذرماه- نیز جهت بررسی زوایای حادثه از محل این اتفاق بازدید به عمل آوردیم .
 
او افزود: از بدو وقوع حادثه موضوع به اداره کل بازرسی وزارت خانه اطلاع داده شده و سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان نیز دستورات لازم را جهت پی گیری این موضوع ابلاغ کرده‌اند .
 
او افزود:جهت بررسی همه زوایای این موضوع منتظر گزارش حادثه شرکت پتروشیمی هستیم و بازرسان این اداره نیز در اسرع وقت گزارشهای خود را جمع بندی و به ما اعلام خواهند کرد.
 
ماشاالله دوستان از چگونگی نحوه جذب این کارگران اظهار بی اطلاعی کرده و افزود : بر اساس بررسی های احتمالی این افراد جهت تعمیرات دوره ای این شرکت به صورت موقت جذب شده‌اند .
 
او در پایان افزود:پس از تهیه گزارش بازرس کار دلیل حادثه و با اخذ تائیدیه دستورات قضایی علت حادثه اعلام خواهد شد .
 
ایلنا

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید