کد خبر : ۱۴,۹۳۱
۲۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۱۵
مدافعان سلامت بوشهر از معافیت عوارض شهرداری برخوردار می‌شوند
خارگ نیوز: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر با اشاره به نقش خدمات کادر درمانی در رسیدگی به بیماران کرونایی گفت: در این راستا لایحه‌ای از سوی شهرداری بوشهر برای معافیت یا تخفیف عوارض ویژه مدافعان عرصه سلامت تدوین می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز، داریوش پوربهی صبح امروز در جلسه شورای شهر بوشهر با قدردانی از تلاش همه جانبه کادر درمانی و پرستاری و مجاهدان عرصه مقابله با کرونا در رسیدگی به بیماران کرونایی اظهار داشت: در عرصه مقابله با کرونا، مردم باید نقش خود را بیشتر نشان دهند تا شاهد رفع خطرات بیماری کرونا در ابتلا، بستری و فوت مردم باشیم.
 
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر با بیان اینکه کادر درمانی از همان روزهای نخست انتشار ویروس کرونا با تمام وجود خدمات‌رسانی خود را آغاز کردند افزود: تا امروز در شرایط قرمز استان بوشهر شاهد تلاشهای خستگی ناپذیر کادر درمانی و پرستاری در مبارزه با کرونا هستیم.
 
وی، با تاکید بر تدوین لایحه معافیت یا تخفیف عوارض شهرداری ویژه مدافعان سلامت استان بوشهر تصریح کرد: در راستای تجلیل از  کادر درمانی و پرستاری و دیگر مجاهدان این عرصه، درخواست می‌شود لایحه‌ای از سوی شهرداری بوشهر برای معافیت یا تخفیف عوارض خدمات شهرداری به شورا ارسال شود تا بتوانیم قدردان بخش کوچکی از زحمات مدافعان جبهه سلامت باشیم.
 
رئیس شورای بوشهر با بیان اینکه شهردار و شورای جدید آماده تحقق مطالبات به حق شهروندان است خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود وضعیت پروژه‌های شاخص عمران شهری و شهرداری بوشهر با سرعت بیشتری انجام شود.
 
پوربهی، پروژه تقاطع غیرهمسطح سردار سلیمانی بوشهر را یکی از پروژه‌های شاخص شهرداری دانست و بیان کرد: این پروژه بعد مدتی توقف عملیات اجرایی آن آغاز شد اما روند عملیاتی این پروژه کند است چراکه یک پروژه به این بزرگی نباید فقط 5 کارگر داشته باشد.
 
وی تاکید کرد: اگر بخواهد اجرای این پروژه به این صورت پیش برود شاید در شورای هفتم یا هشتم به بهره‌برداری برسد که از شهردار بوشهر درخواست می‌شود یک نظارت جدی بر این وضعیت داشته باشد تا شاهد تسریع عملیات اجرایی این تقاطع باشیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید