کد خبر : ۱۴,۶۷۵
۲۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۹:۵۵
ممنوعیت جابجایی مسافران هوایی، دریایی و زمینی از ۲۸ آبان بدون دریافت نتیجه تست کرونا
خارگ نیوز: هرگونه جابجایی مسافر به صورت هوایی، زمینی، دریایی بدون دریافت نتیجه تست کرونا از ۲۸ آبان ماه سال جاری ممنوع شد.
به گزارش خارگ نیوز، بر اساس ابلاغیه معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در راستای اجرای بند (۷) مصوبه جلسه چهل و دوم ستاد ملی مدیریت کرونا، در مورد عدم جابجاییمسافران دارای تست کرونای مثبت و با عنایت به تسریع در قطع زنجیره انتقال کرونا، از تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۹هر گونه جابجایی مسافر به صورت هوایی، زمینی، دریایی بدون دریافت نتیجه تست کرونا ممنوع است.
 
بدین منظور با توجه به پیاده سازی بستر فنی توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران؛ لازم است با هماهنگی آن سازمان نسبت به برقراری ارتباط با بستر دولت الکترونیک اقدام و از این طریق استعلام لازم از پایگاه داده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام شود.
سازمان بنادر و دریانوردی

نظرات بینندگان

الله کرم شفیعی
0
1

با سلام خدمت همشهریان عزیز و پرسنل محترم و زحمت کش سازمان بهداشت اگه مرکز یا جایی باشد که تست کرونا را برای این مسافرین بدون هزینه و مجانی انجام دهند میشه گفت این اقدام (جلوگیری از ورود به جزیره) از باب دلسوزی و بخاطر مردم هست. اما اگر مسافران جزیره بخواهند بالاجبار برای تست کرونا هزینه پرداخت کنند به نظر من نوعی اخاذی از مردم محسوب میشه .


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید