کد خبر : ۱۴,۱۳۴
۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۵۹
بازدید برخی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس از منطقه لاوان
خارگ نیوز: جمعی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از شناور پالایشی کوروش(FPSO) و تأسیسات منطقه عملیاتی لاوان بازدید کردند.
به گزارش خارگ نیوز، جمعی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از شناور پالایشی کوروش(FPSO) و تأسیسات منطقه عملیاتی لاوان بازدید کردند.

عبدالکریم جمیری در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به بازدید جمعی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از شناور پالایشی کوروش(FPSO) در خلیج فارس اظهار داشت: به دعوت شرکت نفت فلات قاره ایران و با هدف آشنایی اعضای کمیسیون انرژی مجلس با فرآیند استخراج نفت در خلیج فارس، از تأسیسات منطقه عملیاتی لاوان و شناور پالایشی کوروش (FPSO) بازدید کردیم.

نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این بازدید نمایندگان با شناور پالایشی (FPSO) کوروش که دارای تأسیسات فرآوری، مخازن نگهداری و سیستم‌های صادرات نفت است آشنا شدند و با حضور متخصصان شرکت نفت فلات قاره از پالایشگاه لاوان و دیگر تأسیسات این منطقه بازدید کردند.

به گفته جمیری در نشست پایانی این بازدید بر ضرورت مستندسازی دستاوردهای متخصصان صنعت نفت در حوزه‌های مختلف و ارائه آن در قالب مباحث درسی در دانشگاه صنعت نفت تأکید شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: در شرایطی که کشور ما تحت ظالمانه‌ترین تحریم‌ها قرار دارد با همت متخصصان و مدافعان صنعت، شاهد شکوفایی و توسعه روز افزون در صنایع مختلف هستیم و جا دارد با اعتماد و اطمینان به متخصصین ایرانی گام‌های موثرتری برای خودکفایی در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی برداشته شود.

گفتنی است در این بازدید مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران و معاون تولید شرکت ملی نفت ایران، اعضای کمیسیون انرژی مجلس را همراهی کردند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید