کد خبر : ۱,۳۷۰
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸
راهکارهای دشمن تضعیف شده است/ بی‌خاصیت شدن راهبرد تحریم
خارگ نیوز: فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه امروز ذخایر دشمن رو به نابودی است، گفت: همه راهکارهای دشمن تضعیف شده و راهبرد تحریم دشمن بی خاصیت شده است.
به گزارش خارگ نیوز، سردار علی رزمجو سه شنبه شب در مراسم یادواره شهدای خلیج فارس که در روستای بحیری شهرستان دشتی برگزار شد اظهار داشت: اربعین نماد عمودی است که به ما می آموزد که به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد چهره ی دین و دینداری و ولایتمداری خدشه وارد شود.

وی افزود: مراسم سالگرد شهدای خلیج فارس با ایام اربعین تقارن پیدا کرده است برای اینکه خون شهیدان متصل به ثارالله است و همیشه حماسه های آنها جاودانه و گرامی است.

رزمجو ادامه داد: شهادت حلقه واصل جامعه و آسمان ملکوت است و شهدای خلیج فارس حلقه واصل خلیج فارس و امواج خروشان آن به ملکوت هستند.

وی ادامه داد: در ۳۲ سال پیش حماسه آفرینی‌های شهید مهدوی و توسلی و دیگر همرزمان آنها حماسه خلق کردند که اعتماد به نفس و عزت و اقتدار در دوران حال و آینده در خلیج فارس رقم زدند.

رزمجویادآور شد: این عزیزان در مقابل آمریکا سرسختانه ایستادگی کردند و در میدان نبرد قرار گرفتند و با شجاعت بالگرد آمریکا را سرنگون کردند.

وی گفت : شهدای خلیج فارس در کمال خضوع و خشوع و در عین حال با جرات و شجاعت به دریا زدن و در مقابل بزرگترین قدرت ظاهر عالم ایستادگی و اقتدار بی نظیر خلق کردند که در طول تاریخ ضبط شد.

رزمجو یادآور شد: امروز بعد از گذشت ۳۲ سال از این حماسه بزرگ همچنان جاودانه است و حضور شما در این مراسم گواه این موضوع است.

وی یاد آور شد: هر چقدر از زمان می‌گذرد انقلاب اسلامی وسیع‌تر و گسترده‌تر و مقتدرتر می شود و دشمنان انقلاب در شرایط سخت تر از گذشته قرار می گیرند.

رزمجو یادآور شد: امروز ذخایر دشمن رو به نابودی است، هزینه دشمن در مقابل ایران بالا رفته است، همه راهکارهای دشمن تضعیف شده و راهبرد تحریم دشمن بی خاصیت شده و قدرت نظامی دشمن فرسوده و قادر نیست نسبت به اهداف سیاسی هم‌راستا شود.

فرمانده سپاه امام صادق استان بوشهر اضافه کرد: امروز به واسطه قدرت ایران و حماسه شهدا به این نقطه رسیدند که قدرت نظامی دشمن و سیاسی با هم هماهنگ نیستند و ما شاهد شکست های پی در پی دشمن در عرصه های مختلف سیاسی و نظامی در مقیاس جهانی هستیم.

وی با بیان اینکه مرگ تدریجی امپراطور بزرگ آمریکا به صدا در آمده است، خاطرنشان کرد: امروز به برکت خون شهیدان و تدابیر مقام معظم رهبری و صبر و استقامت خانواده معظم شهدا و آزادگان جانبازان دشمن را قفل کرده ایم.

رزمجو یادآور شد: اگر آمریکا اقدامی نابجا انجام دهد از آسمان، دریا، کوه آتش بر سر آنها فرود خواهد آمد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید