کد خبر : ۱۳,۶۳۹
۱۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۳۵
۵۰ گروه آمران سلامت در بوشهر فعالیت دارند
خارگ نیوز: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: ۱۲۰ نفر در ۵۰ گروه ثابت و سیار به فعالیت در طرح آمران سلامت مشغولند.
به گزارش خارگ نیوز، غلامرضا حاجیانی مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان بوشهربیان کرد: طرح آمران سلامت با دستور رئیس و دبیرکل جمعیت هلال احمر کشورهمزمان در سراسر کشور از ۵ آبان در این استان آغاز شده است و تا ۱۵ آبان برای ترغیب مردم به رعایت اصول بهداشتی ادامه دارد.
 
او با اشاره به اینکه ۱۲۰ نفر در ۵۰ گروه ثابت و سیار در این طرح مشارکت دارند، ادامه داد: داوطلبان، امدادگران و کارکنان هلال احمربا حضور در این طرح برای گسترش فرهنگ رعایت اصول بهداشتی برای مقابله با کرونا همکاری می‌کنند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان بوشهرافزود: بیشتر مردم اصول بهداشتی را رعایت می‌کنند، اما افرادی که به این اصول بی‌توجه هستند، آمران سلامت به آنان توصیه می‌کنند که شیوه‌نامه‌های بهداشتی را مراعات کنند.
 
حاجیانی عنوان کرد: تلاش آمران سلامت بر این است که حساسیت نسبت به رعایت اصول بهداشتی کم نشود، زیرا کرونا همچنان شایع است و مردم باید با استفاده از ماسک و پرهیز از تجمع، برای کاهش ابتلا به کرونا گام بردارند.
 
او گفت: آمران سلامت بیشتر در مکان‌هایی که مردم ازدحام بیشتری دارند مانند مراکز خرید و بازارحضور دارند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان بوشهربیان کرد: در برخی مکان‌ها مانند ساحل بوشهر مردم کمتر به اصول بهداشتی مانند استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی پایبند هستند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید