کد خبر : ۱,۳۶۱
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۰
بازدید مدیرکل آبفا استان از جزیره / آیا آبفا در خارگ مستقر می شود
خارگ نیوز:‌صبح امروز مدیر کل آبفا استان بوشهر به اتفاق معاون بهره برداری آبفا و هیئت همراه با حضور در جزیره خارگ ضمن برگزاری نشست مشترک با رئیس شورا ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر و نمایندگان عملیات عمومی پایانه های نفتی به بازدید از تاسیسات آب و فاضلاب موجود در جزیره پرداختند.
به گزارش خارگ نیوز ، پیرو پیگیری اخیر مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ در خصوص بررسی روند استقرار آبفا در جزیره خارگ ، صبح امروز مدیر کل آبفا استان بوشهر به اتفاق معاون بهره برداری آبفا و هیئت همراه با حضور در جزیره خارگ ضمن برگزاری نشست مشترک با رئیس شورا ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر و نمایندگان عملیات عمومی پایانه های نفتی به بازدید از تاسیسات آب و فاضلاب موجود در جزیره پرداختند.

در این بازدید که به منظور بررسی پیش نیازهای استقرار آبفا در خارگ برگزار شد ، هیئت بازدید کننده در ابتدا به بازدید از واحدآبرسانی شهرداری خارگ پرداختند . واحد آبرسانی شهرداری با توجه به عدم استقرار آبفا در جزیره در طول سالیان گذشته ورای وظایف سازمانی شهرداری به خدمت رسانی در این حوزه پرداخته است .

بازدید کنندگان در ادامه با بازدید از تصفیه خانه و آزمایشگاه آب شهری به بررسی چگونگی انجام فرآیند تصفیه آب پرداختند و در ادامه نیز از تاسیسات و تصفیه خانه های پایانه های نفتی و مسیرهای انتقال آب شهری بازدید کردند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید