کد خبر : ۱۳,۰۰۹
۱ آبان ۱۳۹۹ ۲۱:۰۵
هرگونه علائمی مانند آبریزش بینی و کوفتگی نشانه کرونا است
خارگ نیوز: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت:هرگونه علائمی مانند آبریزش بینی و کوفتگی نشانه کرونا بوده و افراد درگیر به این علائم باید در منزل قرنطینه شوند.
به گزارش خارگ نیوز، دکتر سعید کشمیری دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر  بیان کرد: حال حاضر ۳۱۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.
 
او ادامه داد : در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.
 
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر  افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۷ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۱ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
 
دکتر کشمیری عنوان کرد: ۳ نفر روز‌های گذشته فوت‌شده‌اند که تست کرونایشان امروز مثبت اعلام‌شده است.
 
او تاکید کرد: موارد فوتی در رده سنی ۳۴ تا ۷۷ سال هستند که دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت، بیماری قلبی و عروقی و سابقه تشنج بوده‌اند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۵۵ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۳ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
 
دکتر کشمیری گفت: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۴ هزار و ۷۴۹ نفر بوده است.
 
او ادامه داد: با ثبت موارد فوتی جدید، مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا امروز به عدد ۶۷۸ ‏رسیده است.
 
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: در حال حاضر دیگر چیزی را به عنوان سرماخوردگی نباید حساب کرده بلکه هرگونه علائمی مانند آبریزش بینی و کوفتگی نشانه کرونا بوده و افراد درگیر به این علائم باید در منزل قرنطینه شوند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید