کد خبر : ۱۳,۰۰۳
۱ آبان ۱۳۹۹ ۲۰:۵۷
حوزه راهداری و حمل نقل جاده‌ای گناوه تقویت شود
خارگ نیوز: فرماندار گناوه گفت: این شهرستان در حوزه راهداری نیاز به تقویت و پشتیبانی دارد که در جلسه با قائم مقام راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور مطرح و نیازهای این حوزه مطرح شد.
به گزارش خارگ نیوز، غلامرضا مهرجو روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: تامین اعتبار در این حوزه، تقویت و افزوده شدن تجهیزات و ماشین آلات ، چاره اندیشی نسبت به رفع آبگرفتگی جاده ساحلی گناوه به شیف و اعتبار لازم به تعریض پل جاده حدفاصل مرقد سیدرضا از نقاط حادثه خیز در این جلسه مطرح شد.
 
وی اظهارداشت:: باتوجه به مسدود شدن محور ساحلی شیف به گناوه بر اثر بارندگی های فصل زمستان درخواست شد که در  زمینه رفع آبگرفتگی اقدام و چاره اندیشی شود.
 
مهرجو گفت: اعتبار لازم برای اجرای طرح‌های پیش بینی شده در حوزه راهداری شهرستان و تامین اعتبار جهت تعریض پل نزدیک مرقد سیدرضا از نقاط حادثه خیز بر آن تاکید شد.
 
فرماندار گناوه افزود:  قائم مقام سازمان راهداری قول داد در کوتاه‌ترین زمان نسبت به درخواست های موردنیاز حوزه راهداری این شهرستان  پیگیری و همکاری کند.
 
وی خاطرنشان کرد: نگاه و اهتمام  دولت یازدهم و دوازدهم در حذف نقاط حادثه خیز و کاهش تلفات جاده ای بخصوص در این شهرستان قابل توجه است و در این زمینه گام های موثری برداشته است.
 
فرماندار گناوه با تقدیر از خدمات ارایه شده سازمان راهداری استان بوشهر به این شهرستان گفت: به رغم خدمات گسترده ارایه شده ، هنوز هم نقاط حادثه خیزی  وجود دارد که امیدواریم سازمان راهداری در این زمینه تمهیدات لازم بیاندیشد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید