کد خبر : ۱۲,۹۹۸
۱ آبان ۱۳۹۹ ۲۰:۴۹
طرح آخرین حلقه قطع زنجیره کرونا در شهرستان بوشهر اجرا شد
خارگ نیوز: سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بوشهر گفت: طرح آگاهی بخشی آخرین حلقه قطع زنجیره کرونا در شهرستان بوشهر اجرا شد.
به گزارش خارگ نیوز، هادی اخلاقی ظهر پنجشنبه در حاشیه اجرای این برنامه اظهار داشت: طرح آگاهی‌بخشی برای قطع زنجیره شیوع کرونا، با عنوان آخرین حلقه از ۱۶ مهرماه در سطح شهرستان بوشهر آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.
 
وی افزود: این طرح به منظور آشنا کردن شهروندان با علائم و عوارض بیماری کووید ۱۹، تشویق و ترغیب افراد به استفاده از ماسک و سایر دستورالعمل‌های بهداشتی، افزایش سلامت جامعه و آشنایی جامعه هدف با آسیب‌های ناشی از عدم رعایت پروتکل‌ها در نقاط مختلف شهرها مانند سواحل، بوستان‌ها بازارها و دیگر نقاط پرتردد و شلوغ در حال اجراست.
 
اخلاقی اظهار داشت: این طرح با مشارکت دفتر امور اجتماعی استانداری بوشهر، فرمانداری شهرستان، بهداشت و درمان، شرکت عمران عالیشهر و.... توسط سازمان‌های مردم نهاد شهرستان برگزار می‌شود.
 
سرپرست معاونت، سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بوشهر از شهروندان خواست با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به ویژه زدن ماسک، عدم حضور غیر ضروری در مکان‌های عمومی و برگزار نکردن دورهمی های خانوادگی و دوستانه در قطع زنجیره ویروس کرونا و سلامت جامعه همکاری و تلاش کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید