کد خبر : ۱۲,۶۵۳
۲۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵
۱۱۰ تخت به ظرفیت درمانی استان بوشهر افزوده می‌شود
خارگ نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه ساختمان بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر رو به پایان است گفت: با بهره‌برداری از این پروژه درمانی ۱۱۰ تخت به ظرفیت درمانی استان برای رسیدگی به بیماری‌های تنفسی افزوده می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز، سعید کشمیری  با اشاره به ساخت بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر اظهار داشت: این مرکز درمانی با زیربنای 58 هزار مترمربع  و اعتبار 75 میلیارد تومان در جوار بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر در حال ساخت است.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پیشرفت ساختمان  بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر را 94 درصد دانست و بیان کرد:  از این هفته اکیپ‌های عملیاتی آن برای تسریع در اجرای آن افزایش می‌یابد و پیش‌بینی می‌شود تا 2 هفته آینده عملیات ساختمانی بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر به پایان برسد.
 
وی، تخت‌های بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر را 110 تخت پیشرفته دانست و تصریح کرد: با بهره‌برداری از این پروژه درمانی 110 تخت به ظرفیت درمانی استان بوشهر برای رسیدگی به بیماری‌های تنفسی افزوده می‌شود.
 
کشمیری افزود: با پایان کار ساختمانی بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر، تجهیزات تشخیصی، درمانی و آزمایشگاهی آن که وزارت بهداشت و درمان تامین کرده نصب می‌شود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید