کد خبر : ۱,۱۵۴
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹
کسب یک مدال نقره و یک مدال برنز توسط کشتی گیران جزیره خارگ
ریس هیات کشتی خارگ گفت:‌ورزش کشتی در جزیره خارگ سابقه بسیار قدیمی دارد و یکی از رشته هایی است که طرفدار زیادی در این جزیره دارد، دهه ۷۰ را می توان به بعنوان دهه شکوفایی کشتی در این جزیره یادآورشد.

به گزارش خارگ نیوز، اردلان فریور در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت:‌ورزش کشتی در جزیره خارگ سابقه بسیار قدیمی دارد و یکی از رشته هایی است که طرفدار زیادی در این جزیره دارد، دهه ۷۰ را می توان به بعنوان دهه شکوفایی کشتی در این جزیره یادآورشد.

وی افزود: در طی سالهای اخیر اقدامات موثری در حوزه احیای مجدد ورزش کشتی در سطح جزیره خارگ با همکاری تمامی مسولین در بخش ویژه خارگ صورت گرفته است که امیدواریم بتوانیم کشتی خارگ را به جایگاه اصلی خود بازگردانیم و نیاز به همت و هم افزایی تمامی مسولین در بخش ویژه خارگ داریم . 

ریس هیات کشتی خارگ تصریح کرد:مسابقات قهرمانی و انتخابی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان استان بوشهر در سالن شهید میرسنجری شهرستان بوشهر با حضور تیم هایی از بوشهر،دشتستان،جم،گناوه،خارگ،عسلویه،خورموج و ،کنگان برگزار گردید، که کشتی گیران خارگی موفق شدن در وزن ۶۰کیلوگرم کشتی فرنگی،علی آرپنایی مقام سوم و در وزن ۷۹ کیلوگرم کشتی آزاد، مقام دوم،در وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد ،شاهین وزیریان مقام چهارم و دروزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد،عادل قادری مقام چهارم را برای جزیره خارگ کسب نمایند.

فریور در پایان یادآور شد :  میلاد محمدی کشتی گیر و مربی جزیره خارگ بعنوان ورزشکار اخلاق این دوره از مسابقات انتخاب گردید.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید