کد خبر : ۱۱,۴۹۰
۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۶:۱۷
نوبت دهی شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودرو در بوشهر اینترنتی شد
خارگ نیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر گفت: نوبت دهی برای دریافت خدمات شماره‌گذاری و تعویض پلاک در این استان از فردا ( سه شنبه هشتم مهرماه جاری) در این استان اینترنتی است.
به گزارش خارگ نیوز،سرهنگ قدرت الله کشکولی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این طرح با هدف توسعه خدمات الکترونیک و خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در پلیس راهنمایی و رانندگی در مرکز استان بوشهر همزمان با سایر استان‌ها اجرا می‌شود.
 
وی بیان کرد: همچنین این طرح با هدف گسترش پیشخوان خدمات انتظامی تا خانه و محل کار شهروندان، صرفه‌جویی در وقت و کاهش زمان انتظار، تسریع و تسهیل در فرایند خدمات و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی صورت گرفته است.
 
کشکولی ادامه داد: افراد متقاضی می‌توانند با مراجعه به سامانه پلیس راهور ۱۲۰ و یا سامانهnobatdehi.epolice.ir نوبت اینترنتی را براساس نوع خدمات درخواستی برای همان روز و یا روزهای بعد دریافت کنند و در همان ساعت و تاریخ تعیین شده به مرکزی که از آن وقت گرفته‌اند، مراجعه کنند.
 
وی تاکید کرد: همه اطلاعات ثبت شده در سامانه هنگام ورود به مرکز تعویض پلاک بررسی و فقط به دارنده کد ملی و یا وکیل قانونی و خودرو با شماره پلاک ثبت شده در نوبت اجازه ورود داده می‌شود.
 
کشکولی افزود: توصیه می‌شود افراد قبل از گرفتن نوبت مدارک مورد نیاز را تکمیل کنند تا امکان استفاده حداکثری و بهینه از سامانه مذکور برای همگان فراهم شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید