کد خبر : ۱۱,۴۸۹
۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۶:۱۵
صنایع دستی بوشهر در نمایشگاه مجله گارلند به نمایش درآمد
خارگ نیوز: معاون صنایع دستی اداره‌کل میراث فرهنگی و گردشگری استان بوشهر گفت: سه اثر از صنایع دستی دریایی این استان در نمایشگاه مجازی نشریه تخصصی "گارلند" به نمایش گذاشته شد.
به گزارش خارگ نیوز، لیلا رحیمی روز دوشنبه اعلام کرد: این نمایشگاه با فراخوان دفتر منطقه آسیا_اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی و با همکاری مجله تخصصی گارلند با موضوع  موضوع آثار تولیدی صنایع دستی در دوران کرونا برگزار شد.
 
وی افزود: گروه صنایع دستی هنرپویان بوشهر سه اثر از تولیدات خود را به این دفتر ارسال کرد که پس از بررسی و ارزیابی انتخاب و در نمایشگاه مجازی مجله تخصصی گارلند انتخاب و به نمایش درآمد.
 
رحیمی اظهار داشت: ارائه این آثار که در دوران قرنطینه ناشی از کرونا طراحی و اجرا شده بود، ثابت کرد صنایع دستی بوشهر آنقدر قابلیت دارد که از صادرات چمدانی فاصله بگیرد و شهرت جهانی خود را بیشتر کند.
 
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان بوشهر تاکید کرد: این معاونت از همه ظرفیت‌ها برای رونق تولید، عرضه و فروش محصولات صنایع دستی استفاده می‌کند زیرا رونق این بخش توسعه گردشگری را به دنبال دارد.
 
رحیمی گفت: همچنین رونق‌گیری تولید و عرضه صنایع دستی و گردشگری، اشتغال پایدار را به همراه دارد که از اولویت‌های امروز کشور محسوب می‌شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید