کد خبر : ۱۰,۸۶۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۹:۴۳
۱۰۵ کیلوگرم تریاک و حشیش از سه خودرو کشف شد
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ۱۰۵ کیلوگرم تریاک و حشیش در عملیات مشترک پلیس بوشهر، فارس، چهار محال و بختیاری کشف شد.
به گزارش خارگ نیوز، سردار خلیل واعظی از متلاشی شدن باند تهیه و توزیع مواد مخدر خبر داد و بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی و تلاش‌های شبانه روزی اعضای ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر که به صورت حرفه‌ای و عمده در امر قاچاق و توزیع مواد مخدر در استان‌های جنوبی فعالیت داشتند را شناسایی کنند.
 
رئیس پلیس استان بوشهر از انجام عملیات مشترک پلیس بوشهر، فارس، چهار محال و بختیاری در مقابله با سوداگران مرگ خبر داد و تصریح کرد: با هماهنگی و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر، فارس و چهارمحال و بختیاری طی ۲ عملیات دقیق و هماهنگ ۳ دستگاه خودرو سواری حامل مواد مخدر در محورهای مواصلاتی شهرستان نی‌ریز فارس و چهارمحال و بختیاری شناسایی شدند.
 
فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه مأموران پس از اعزام به آن محل‌ها با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های درگیر این عملیات، خودروهای حامل مواد را توقیف کردند افزود: در بازرسی از خودروهای توقیفی ۱۰۵ کیلو مواد مخدر شامل ۵۰ کیلوگرم تریاک و ۵۵ کیلوگرم حشیش کشف و ۴ متهم دستگیر شدند.
کلیدواژه ها: سردار خلیل واعظی 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید