کد خبر : ۱۰,۶۲۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۹ ۲۰:۴۰
کرونا جان ۲ نفر دیگر را در استان بوشهر گرفت
خارگ نیوز: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از جان باختن دو نفر دیگر بر اثر کرونا در استان بوشهر خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، دکتر سعید کشمیری دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: اکنون ٣١١ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.
 
او ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۴ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه در حال حاضر ١۶٢ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۴ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ٢۶ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
 
 
دکتر کشمیری عنوان کرد: یک نفر از همشهریان عزیزمان روز سه شنبه ١٨ شهریور و یک نفر دیروز فوت‌شده‌اند و تست کرونا آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است.
 
او تاکید کرد: موارد فوت شده در سنین ۵٧ و ٨٠ ساله هستند که دارای بیماری‌های زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت و بیماری قلبی بوده اند.
 
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه ‌اکنون ۴٩ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ٢٢ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
 
دکتر سعید کشمیری با بیان اینکه دانش آموزان با علائم عفونت ویروسی نباید به مدرسه بروند ادامه داد: وضعیت امسال با سال‌های گذشته متفاوت بوده و والدین نباید دانش آموزان با نشانه عفونت ویروسی دستگاه تنفسی فوقانی دارند به مدرسه بفرستند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید