کد خبر : ۱,۰۴۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۲
در جلسه هم اندیشی هیئت فوتبال خارگ صورت گرفت
اعضای کمیته های فوتبال خارگ معرفی شدند
خارگ نیوز: شب گذشته طی نشستی با حضور رئیس شورا، آیین اهدای احکام مسئولیت و معارفه اعضای کمیته های هیئت فوتبال خارگ برگزار شد.

به گزارش خارگ نیوز، شب گذشته طی نشستی با حضور رئیس شورا، آیین اهدای احکام مسئولیت و معارفه اعضای کمیته های هیئت فوتبال خارگ برگزار شد.
در این نشست که با حضور بهروز خواجه؛ رئیس شورای اسلامی شهر ، محمد میرزایی؛ رئیس هیئت فوتبال و همچنین اعضای جدید کمیته های فوتبال خارگ و با محوریت هم اندیشی در جهت تعالی فوتبال خارگ برگزار شد ، محمد میرزایی ؛ رئیس هیات فوتبال خارگ طی احکامی جداگانه اعضای کمیته های مختلف هیات فوتبال خارگ را معرفی کرد.
طبق این احکام و بر اساس آرا آقایان کیوان ارجمند ، مرتضی علیپور و حامد عرب زاده به ترتیب عهده دار مناصب رئیس ، نایب رئیس و دبیر کمیته انضباطی خواهند بود و علی حماد و پیمان صیادی نیز دو عضو دیگر این کمیته خواهند بود.

 

میلاد محمدی مسئولیت کمیته آموزش و محمدمتین افراسیابی مسئولیت کمیته روابط عمومی را عهده دار خواهند بود و فرید عربزاده نیز به عنوان مسئول کمیته نقل و انتقالات معرفی شد.
محمد میرزایی؛ رئیس هیئت فوتبال خارگ در پایان این نشست خاطرنشان کرد : امید است تا با همراهی و هم افزایی همه ی دلسوزان فوتبال خارگ و در سایه حمایت و تعامل مسئولان ، بتوانیم فوتبال خارگ را به جایگاه واقعی آن بازگردانیم.

 

از این رو مجموعه ی هیئت فوتبال نیز تلاش خواهد داشت تا با برنامه ریزی مدون و با استفاده از تمام پتانسیل های موجود ، چشم انداز درخوری را برای فوتبال خارگ ترسیم نماید.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید