» اخبار روز

اخبار روز - ادامه

اهدا بسته های غذایی و فرهنگی به 480 خانوار خارگی
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴
خارگ نیوز :در روزهای مبارک عید در جزیره خارگ، موکب عزیز زهرا (س)حسین(ع) به ۴۸۰ خانوار جزیره بسته های غذایی و فرهنگی اهدا نمود.

پیام تبریک مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران بمناسبت عید غدیر
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۷:۵۰
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران با ارسال پیامی عیدغدیر را به همه همکاران و خانواده های محترم ایشان تبریک گفتند.

پیام تبریک شهردار خارگ به مناسبت عید سعید غدیرخم
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۶:۵۹
خارگ نیوز: شهردار خارگ با صدور پیامی فرارسیدن عید سعید غدیر خم را تبریک گفت.

تجلیل شهردار خارگ از سادات مجموعه شهرداری
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
خارگ نیوز : به مناسبت فرارسیدن دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم و به رسم پاسداشت سنت مسلمانان در ارج نهادن به مقام سادات در این روز ، عبدالحمید صفایی شهردار خارگ از سادات شاغل در مجموعه شهرداری خا

جشن بزرگ غدیر در خارگ برگزار می شود
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱
خارگ نیوز: شهردار خارگ از برگزاری جشن بزرگ غدیر در جزیره خارگ خبر داد.

جزیره خارگ فاقد گاز قابل استفاده برای مصرف شهری
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت گاز بوشهر از انعقاد قراردادهای اولیه طرح گاز رسانی دریایی از طریق خط ششم سراسری با پتروشیمی خارگ خبر داد.

ادامه فعالیت دفتر پلیس +10 جزیره در هاله ای از ابهام
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
طرح پلیس+۱۰ با سه خدمت عمومی گذرنامه، گواهینامه، اجرائیات در دهه فجر سال ۸۲ آغاز شد و به تدریج تعداد دفاتر در سطح کشور افزایش پیدا کرد.

راه‌اندازی سامانه فوم‌دوزینگ مخازن نفت منطقه خارگ
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
خارگ نیوز: نصب و راه‌اندازی دو دستگاه فوم‌دوزینگ به روش مهندسی معکوس پایان یافت و این دستگاه‌ها در مدار سامانه مهار آتش مخازن دهگانه نفت منطقه خارک قرار گرفتند.

اعزام بیمار خارگی با بالگرد فلات قاره به بوشهر
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
خارگ نیوز :مدیر روابط عمومی عملیات عمومی پایانه های نفتی ایران: از اعزام بیمار به‌وسیله بالگرد شرکت نفت فلات قاره به بیمارستان بوشهر خبرداد.

دریانوردان پایانه‌های نفتی ایران نمونه کشوری شدند
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۵
خارگ نیوز :مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران از انتخاب ۴ دریانورد این شرکت به عنوان دریانوردان نمونه کشور برای اولین بار در تاریخ فعالیت شرکت خبر داد و آن را به فعالان این عرصه در شرکت پایانه های نف

آئین تجلیل از آزادگان در جزیره خارگ برگزار شد
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۱
خارگ نیوز: با حضور مسئولان، آئین تجلیل از آزادگان در جزیره خارگ برگزار شد.

شرکت پایانه های نفتی ایران در پیاده سازی نظام مدیریت دارایی های فیزیکی در صنعت نفت کشور پیشرو است
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۵
خارگ نیوز : مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران : نظر به اهمیت این بخش، مدیریت یکپارچه دارایی های فیزیکی در شرکت پایانه های نفتی ایران نهادینه و به طبق یک برنامه ریزی مدون در ساختار شرکت مورد بررسی و

کارشکنی و تعلل در زمینه سرمایه‌گذاری در استان بوشهر پذیرفتنی نیست
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸
خارگ نیوز: استاندار بوشهر گفت: هیچ‌گونه کارشکنی و تعلل و کم‌کاری در زمینه سرمایه‌گذاری در استان بوشهر پذیرفتنی نیست و سرمایه‌گذاران نباید در ادارات سرگردان باشند.

خرید و جانمایی دو المان خودرو در پارک ساحلی و سیمرغ
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
خارگ نیوز : شهردار خارگ گفت: به منظور ارتقا جلوه بصری پارک های سیمرغ و ساحلی و در راستای زیباسازی هرچه بیشتر شهر خارگ ، دو المان خودروی فانتزی خرید و جانمایی گردیدند .

اعضای هیئت رئیسه شورای شهر مشخص شدند/«خواجه» رئیس پارلمان شهری خارگ شد
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۸
خارگ نیوز : جلسه عصر امروز شورای اسلامی شهر خارگ با انتخاب رئیس و هیئت رئیسه شورا در سال سوم آغاز شد و بهروز خواجه با 4 رای از مجموع 5 رای، رئیس شورا شهر خارگ شد.

پیام تبریک بخشدار ویژه خارگ به مناسبت صعود کوهنوردان خارگی به بام ترکیه
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
خارگ نیوز :بخشدار ویژه خارگ، در پیامی به مناسبت صعود کوه نوردان خارگی به بام ترکیه “قله آرارات”، این موفقیت را تبریک گفت.

نقش مهم جزیره خارگ در هشت سال دفاع مقدس
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
خارگ نیوز :سردار علی رزمجو با اشاره به اینکه کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر دی‌ امسال برگزار می‌شود، گفت: در آستانه برگزاری این کنگره هفت اجلاسیه شامل شهدای طلاب، فرهنگیان و دانش آموزان، زنان ش

فروش چراغ خاموش زمین‌های نظامی در بوشهر/ هشدار به خریداران
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
خارگ نیوز: واگذاری بخش هایی از اراضی پایگاه نیروی هوایی ارتش (در خیابان آزادگان) ابهام آفرین شده و نگرانی هایی پیرامون پیش بینی نشدن نیازمندی های جمعیتی آینده آن و تغییرات در سیما و منظر شهری رقم زده

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی دریایی در پایانه های نفتی ایران
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
خارگ نیوز: شرکت پایانه های نفتی ایران در حوزه مدیریت منابع انسانی با تاکید عباس اسدروز، مدیرعامل این شرکت، بخش عمده ای فعالیت های خود را بر تقویت و افزایش دانش و مهارت کارکنان متمرکز نموده است و برگزا

مدیریت مالی مدیریت اثربخش و کارا منابع است
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت:مدیریت مالی مدیریت اثربخش و کارا منابع به منظور دست یابی به اهداف سازمانی است که به خوبی در شرکت پایانه های نفتی ایران به سرانجام رسیده است.

صفحه ۱ از ۱۷ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰