» اخبار روز

اخبار روز - ادامه

خارگ نیوز: برخی منابع خبری از تخلیه ۳ هتل در بودروم ترکیه به‌دلیل شدت آتش‌سوزی در جنوب غربی این کشور خبر دادند.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۶
خارگ نیوز: در نامه ارسالی از سوی AFC قید شده است که کره شمالی از حضور در مسابقات مقدماتی زیر 23سال آسیا در ازبکستان انصراف داد.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۵
خارگ نیوز: فرماندار کرمانشاه:آلودگی آب شهر کرمانشاه کذب محض است.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۴
خارگ نیوز: محب، روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون: تاکنون هیچ گزارشی از وقوع آتش سوزی در منطقه نفت غرب رودخانه کارون در نزدیکی اهواز گزارش نشده است.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۳
خارگ نیوز: رئیسی، سخنگوی ستاد کرونا: رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی به زیر ۴٠ درصد رسیده است.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۳
خارگ نیوز: دیک ادووکات، سرمربی ۷۴ ساله هلندی به طور رسمی هدایت تیم ملی فوتبال عراق را برای مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ پذیرا شد.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۲
خارگ نیوز: خریداران تا ۱۵ مرداد با مراجعه به کتابفروشی‌های عضو طرح‌، می توانند کتاب ها را با یارانه ۲۰ درصدی خریداری کنند.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۰
خارگ نیوز: خلبان "محمد مهدی نوری آل آقا "رئیس مرکز کنترل و پشتیبانی اطفای حریق هوایی وزارت دفاع از انجام اولین عملیات اطفای حریق در جنگل‌های ترکیه توسط نیرو‌های مسلح ایران در آن کشور خبر داد.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۵۰
خارگ نیوز: «احمد میدری» معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:موسسه های غیر دولتی و مردم نهاد خیریه ای با ثبت نام در سامانه «ثبت درخواست معافیت مالیاتی موسسه های خیریه » از مالیات معاف می

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۴۹
خارگ نیوز: «ارشا اقدسی» بدلکار حرفه‌ای سینما در صحنه‌ فیلمی در لبنان دچار حادثه شد و هم اکنون در شرایط بحرانی قرار دارد.

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۴۸
خارگ نیوز: سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان: در خیز پنجم کرونا شمار بیماران کرونایی بستری در این بیمارستان افزایش چشمگیر و بی‌سابقه‌ای داشته است.

۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹
خارگ نیوز: حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت:۹۰ درصد شهرستان‌های ما در حالت قرمز و نارنجی قرار دارند.

۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
خارگ نیوز: مدنی ،مدیرعامل بنیاد برکت:بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام اقدام به خرید و ارسال ۷۰۰ میلیارد ریال لوله برای آبرسانی به روستاهای استان خوزستان کرد.

۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
خارگ نیوز: رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق کشور : در حال حاضر هماهنگی لازم با شرکت آب و فاضلاب کشور انجام شده است تا قطعی برقی در این حوزه نداشته باشیم.

۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴
خارگ نیوز: هاشمی نظری، رئیس مرکز سنجش پزشکی : نتایج اولیه این آزمون قرار بود هفته ابتدایی مرداد اعلام شود، اما به دلیل وجود برخی مشکلات نتایج آزمون دستیاری تخصصی عصر امروز (شنبه نهم مرداد) یا نهایتا

۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
خارگ نیوز: مریخ نورد Zhurong که مدتی قبل به سیاره سرخ فرستاده شده، سفر در این سیاره را شروع کرده و مشغول انجام تحقیقات علمی است.

۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
خارگ نیوز: سازمان لیگ فدراسیون فوتبال: چمن همه استادیوم‌ها در فصل جدید رقابت‌ها باید طبیعی باشد

۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲
خارگ نیوز: در وزن 60 کیلوگرم علیرضا نجاتی در دور نخست به مصاف آرمن ملکیان از ارمنستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان لنور تیموراف از اوکراین و المورات تاسمرادف

۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
خارگ نیوز: حسن تفتیان ملی پوش تیم ملی دو و میدانی ایران که از ابتدا در جدول اصلی حضور داشت، در گروه ۶ مرحله اول باید به مصاف دوندگانی از توگو، ساحل عاج، آفریقای جنوبی، آنیگوآ و باربودا، برزیل، کانادا،

۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
خارگ نیوز:‌توئیتر لیگ قهرمانان آسیا 2021 لحظاتی پیش این قهرمانی را سرخ پوشان تبریک گفت و نوشت: به پرسپولیس تبریک می گوییم که برای پنجمین فصل متوالی قهرمان لیگ برتر ایران شد

۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۹:۵۹