» اخبار روز

اخبار روز - ادامه

خارگ نیوز: خالد مشعل، رئیس دفتر سیاسی حماس:اشغالگران صهیونیست درخصوص آتش بس فریبکاری می‌کنند و می‌خواهند ما اول آتش بس کنیم اما پاسخ ما این است که کسی که اقدام تحریک آمیز و تجاوز را آغاز کرده است باید

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶
خارگ نیوز: قیمت فروش دلار در صرافی‌های بانکی ۲۲ هزار و ۱۸۳ تومان و قیمت خرید ۲۱ هزار و ۷۴۳ تومان تعیین شده است.

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵
خارگ نیوز: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور :داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز (شنبه، ۲۵ اردیبهشت) برای ثبت‌نام یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود فرصت دارند.

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۴
خارگ نیوز: معاون دبیرکل حزب الله لبنان:حزب الله همواره در کنار مقاومت بوده و از جهاد ملت فلسطین و آزادسازی قدس حمایت کرده است.

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
خارگ نیوز: قائم مقام سازمان دانش آموزی سعی داریم تا در برنامه‌های در نظر گرفته شده برای رای اولی‌ها به گونه‌ای عمل کنیم که آن‌ها هم خودشان در پای صندوق‌های رای بیایند هم اعضای خانواده را ترغیب کنند تا

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲
خارگ نیوز: با اعلام باشگاه استقلال، عیسی آل‌کثیر مهاجم تیم پرسپولیس روز گذشته بر اساس فیلم موجود از بازی، رو به نیمکت تیم فوتبال استقلال حرکت غیراخلاقی و زشتی را انجام داد که به همین دلیل باشگاه استقل

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
خارگ نیوز: ۲ ماه از آخرین وعده وزارت صمتی‌ها برای کنترل بازار روغن گذشت؛ با افزایش چشمگیر تولید روغن اوضاع کمی بهتر شده اما مشکل پابرجاست.

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵
خارگ نیوز: سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران:تمام مبادی ورودی مازندران برای این هفته نیز به روی خودرو‌های غیر بومی مسدود خواهد بود.

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴
خارگ نیوز: هاشمی در نشست خبری ستاد انتخابات وزارت کشور:با جهانگیری رایزنی کردم، او بیشترین رای را در جبهه اصلاحات دارد، وی تجربه زیادی دارد، با جهانگیری مشورت کردم ثبت نام بکنم یا خیر که ایشان گفتند ث

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱
خارگ نیوز: رئیس سابق مجلس:اینکه من از طرف دولت آمدم خط تخریبی است که علیه من راه انداخته اند، من راه سومی را برای اداره کشور در نظر گرفتم.

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴
خارگ نیوز: علی لاریجانی در نشست خبری ستاد انتخابات وزارت کشور:عده ای اداره کشور را از حکمت و حق دور کرده اند و از ارمان های امام دوری کردند.

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸
خارگ نیوز: علیرضا رییسی، معاون وزیر بهداشت:واکسیناسیون افراد بالای ۷۵ سال یعنی متولدین ۱۳۲۵ به قبل از امروز آغاز می‌شود.

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
خارگ نیوز: کانال ۱۳ رژیم صهیونیستی اعلام کرد یکی از موشک‌های مقاومت انباری لجستیک که حاوی مواد بسیار قابل اشتعال بود را در بندر اشدود هدف قرار داد.

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
خارگ نیوز: رئیس قوه قضاییه با انتشار بیانیه‌ای تفصیلی از آمادگی خود برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری خبر داد.

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲
خارگ نیوز: بیانیه آیت‌الله رئیسی منتشر شد

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
خارگ نیوز: رسانه‌های رژیم صهیونیستی:از صبح امروز ۱۷۰ راکت از نوار غزه به سمت اراضی اشغالی شلیک شده است.

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۷
خارگ نیوز: فیصل بن فرحان، وزیر خارجه عربستان سعودی در تماس تلفنی با ریاض المالکی وزیرخارجه فلسطین ضمن محکوم کردن اقدامات اسرائیل:

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۲
خارگ نیوز: سرمربی پرسپولیس پس از پیروزی در شهرآورد ٩۵:بازی سنگینی برای هر دو تیم بود اما دو تیم موقعیت چندانی نداشتند.

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۹
خارگ نیوز: رسانه های صهیونیست از زخمی شدن پنج صهیونیست به دنبال حملات موشکی گروه های مقاومت به شهر بئر السبع خبر دادند.

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۷
خارگ نیوز: معاون وزیر خارجه و مسئول تیم مذاکره‌کننده ایران در وین:وین مقر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و دفتر سازمان ملل متحد است و اتریش تاکنون میزبان خوبی برای مذاکرات بوده است

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۶