کد خبر : ۶۶,۲۳۹
۶ آبان ۱۴۰۲ ۰۶:۵۲
جلسه هم اندیشی و هماهنگی مسئولین مالی شرکت های نفتی در جزیره خارگ برگزار شد
جلسه هماهنگی سرپرستان امور مالی شرکت های نفتی مستقر در جزیره خارگ با حضور سرپرست مدیریت عملیات عمومی خارگ برگزار شد
حسین احمدی در نشست با مدیران مالی شرکت های نفت و پتروشیمی مستقر در جزیره خارگ اظهار داشت: این نشست با هدف بررسی شیوه های اجرایی و نحوه ارتقای خدمات، فرآیندها مسولیت های اجتماعی در حوزه شرکت های نفت و پتروشیمی به میزبانی عملیات عمومی خارگ برگزار شد.

 

وی افزود: حرکت شتابان شرکت های نفت و پتروشیمی مستقر در جزیره خارگ در دولت سیزدهم به سوی ایجاد توسعه متوازن حوزه پیرامونی را به دنبال داشته است. مدیر عملیات عمومی خارگ تصریح کرد: تبادل تجربیات و راه های برون رفت از محدودیت های منابع بودجه ای، تاکید بر اصلاح فرآیندها، وحدت رویه در امور و فعالیت ها و استفاده حداکثری از فن آوری اطلاعات در حوزه مالی در این نشست مورد بحث و گفگو قرار گرفت.
 
احمدی گفت: تامین بودجه و اجرایی شدن مسئولیت های اجتماعی شرکت های نفت و پتروشیمی مستقر در خارگ باید به صورت هدفمند، هم افزا و دقیق تحقق یابد. احمدی گفت: شرکت های نفت و پتروشیمی جزیره راهبردی خارگ باید الگویی برای هاب های جدید انرژی در تمام ابعاد باشد وبه ویژه دربحث مسولیت های اجتماعی و خدمتت رسانی این منطقه می تواند پیشرو و الگویی موفق و کاربردی برای سایر مناطق شود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید