کد خبر : ۵۸,۵۴۸
۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ۲۱:۱۰
پیام تشکر جمعی از اهالی جزیره خارگ از ساماندهی و نظامند شدن ایاب و ذهاب دریایی جزیره
خارگ نیوز: جمعی از اهالی جزیره خارگ از ساماندهی و نظامند شدن خدمات شرکت ملی نفت ایران در حوزه ترددهای دریایی در راستای حل مشکل دیرینه تردد اهالی شریف جزیره خارگ از مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران تقدیر کردند.
جمعی از مردم ولایتمدار شهر جزیره خارگ با ارسال پیامی از  زحمات بی شائبه عباس غریبی مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران در زمینه ساماندهی و نظامند نمودن ایاب ذهاب اهالی جزیره خارگ تقدیر و تشکر نمودند متن کامل پیام  در زیر آمده است
 
بسمه تعالی
برادر ارجمند جناب آقای عباس غریبی 

مدیریت شرکت پایانه های نفتی ایران 

 

سلام علیکم
 
با صلوات بر حضرت محمد و آل محمد (ع)
 
دیرینه خدمتی حضرتعالی،مفتخر به سوابق درخشان و خدمات بی بدیل و نیکنامی بوده و خادمین انقلاب اسلامی و مردم آگاه و متدین جزیره مقاومت و ایثار خارگ از آن نیک مطلعند.
 
ما جمعی از مردم ولایتمدار جزیره مقاوم خارگ از خدمات جهادی و ارزشمند حضرتعالی و برادر بزرگوارمان جناب آقای خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، در راستای حل مشکل دیرنه ایاب و ذهاب که با عقد قرارداد، سرآغاز ساماندهی و نظامند نمودن و همچنین رفع این مشکل دیرینه را فراهم نمود، این امر میسر نگشته مگر به همت والای مردانی از جنس ایثار و عاشقان خدمت همچون شما که خواسته بحق اکثریت شهروندان بوده فراهم آورده اید، تشکر نماییم هر چند زبان در بیان مکنونات قلبی قاصر است. یقینا مردم خادمین خود را فراموش نکرده وهمواره سپاسگزار خواهند بود.
توفیق شما را ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج ) و عنایات خداوند متعال خواهانیم
 
جمعی از مردم ولایتمدار جزیره خارگ 

 

پیش از ظهر امروز بود که عباس غریبی مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران خبر از یکی از مصوبات سفر محسن خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به همراه عبدالکریم جمیری نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به جزیره خارگ داد.

وی افزود:در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی، اختصاص دو فروند شناور در مسیرهای خارگ / بوشهر و خارگ/ گناوه و همچنین شناور اورژانس دریایی بود که با پیگیری و اقدامات صورت گرفته قرارداد تردد شناور مسافربری در مسیر بوشهر به جزیره خارگ و بالعکس امضا و از بیستم فروردین ماه با محوریت مدیریت عملیات عمومی عملیاتی خواهد شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید