کد خبر : ۵۰,۳۱۶
۴ مهر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۵
استاندار آذربایجان‌غربی با صدور پیامی، ضمن تسلیت شهادت شهید سیدعباس فاطمیه، امنیت امروز ایران اسلامی را مرهون مجاهدت و خون شهدا دانست.
محمدصادق معتمدیان در این پیام که روز دوشنبه در اختیار رسانه ها قرار گرفته، آمده است: خبر شهادت برادر بسیجی عباس فاطمیه به دست عناصر اغتشاشگر و ضدانقلاب موجب تاثر و تالم خاطر شد؛ حضور غیرتمندانه شهید فاطمیه در صحنه دفاع از امنیت نماد زمان‌شناسی، ولایت‌مداری و میهن‌دوستی این شهید بوده و امنیت ایران اسلامی و ملت شریف ایران، مرهون مجاهدت و خون هزاران شهید همچون فاطمیه است.
 
در ادامه این پیام تاکید شده است: به طور قطع دشمنان ایران اسلامی با چنین اقدامات تروریستی به اهداف شوم خود دست نخواهند یافت چرا که امت رسول الله با توکل بر خدا و در سایه تلاش و فداکاری نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی در راه دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب ایستاده اند.
 
استاندار آذربایجان غربی با تسلیت شهادت بسیجی دلاور، عباس فاطمیه به خانواده این شهید والامقام و مردم ولایتمدار آذربایجان‌غربی، آورده است: از صمیم قلب قدر این امنیت و همه مدافعان و مجاهدان این عرصه را می‌دانیم و از درگاه خداوند متعال برای آن شهید والامقام علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل خواستاریم.
 
شهید سید عباس فاطمیه اهل روستای باشلان بوشلو در نوشین شهر ارومیه و به شغل کشاورزی مشغول بود.
 
بسیجی شهید «سیدعباس فاطمیه» عضو گردان بیت المقدس حوزه ۲۴ نوشین شهر بود و در حین ماموریت کنترل اغتشاشات در شهر ارومیه، توسط اغتشاشگران با ضربات میله فلزی و سنگ مورد حمله قرار گرفته و بشدت مجروح شد و در سه روز گذشته در بیمارستان در حالت کما بود و صبح امروز به خیل شهیدان راه امنیت مردم پیوست.
 
پیکر این شهید والامقام، دیروز /یکشنبه/ بر روی دستان مردم شهیدپرور و قدرشناس ارومیه تشییع و در زادگاهش به خاک سپرده شد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید