کد خبر : ۵۰,۰۹۶
۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۱۸:۱۵
زنگ شکوفه‌ها در بیش از هزار مدرسه استان بوشهر نواخته شد
خارگ نیوز: با نواخته شدن زنگ شکوفه‌ها در مدارس استان بوشهر، ۲۶ هزار دانش‌آموز کلاس اولی، سال تحصیلی جدید را در یگ‌هزار و ۱۹ مدرسه آغاز کردند.
به گزارش خارگ نیوز، همزمان با هفته بزرگداشت دفاع مقدس صبح امروز زنگ کلاس اولی‌ها نیز در مدارس به صدا درآمد و دانش‌‌آموزان استان بوشهر تحصیل علم را آغاز کردند.
 
شکوفه‌های کلاس اولی در فضایی سرشار از شور و شعف با برگزاری برنامه‌های متنوع و شاد و خواندن سرود ملی پس از 2 سال بیماری کرونا ورود به مدرسه را جشن گرفتند.
 
در این آیین مدیر کل آموزش و ‌پرورش استان بوشهر اظهار داشت: 250 هزار دانش‌آموز در تمامی مقاطع تحصیلی در کلاس‌های درس از مهرماه امسال حضور می‌یابند.
 
 
علی موحدی با بیان اینکه از این تعداد دانش‌آموز 26 هزار نفر کلاس اولی هستند خاطر نشان کرد دانش‌آموزان کلاس اولی در قالب یک‌هزار و 91 کلاس در یک‌هزار 19 مدرسه ساماندهی شده‌اند.
 
وی با بیان اینکه زنگ آغاز سال تحصیلی جدید شنبه دوم مهر همزمان با زنگ مقاومت نواخته می‌شود ادامه داد: همچنین در سال تحصیلی جدید 22 هزار نوآموز در این استان در مقطع پیش دبستانی در 765 مهد کودک تحت پوشش آموزش و تعلیم تربیت قرار گرفتند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید