کد خبر : ۴۸,۸۹۷
۲ شهریور ۱۴۰۱ ۱۵:۵۲
عملیات اجرایی پل بزرگ درودگاه آغاز شد
خارگ نیوز: عملیات ساخت پل درودگاه به عنوان آرزوی دیرینه و مطالبه جدی مردم این روستا به مناسبت هفته دولت آغاز شد.
به گزارش خارگ نیوز، ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی صبح چهارشنبه در آئین آغاز عملیات اجرایی پل بزرگ درودگاه با گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: روستای درودگاه از بزرگترین، مذهبی‌ترین و معنوی‌ترین روستاها در دشتستان است.
 
وی جمعیت روستای درودگاه را بیشتر از برخی شهرها عنوان کرد و افزود: مطالبه دیرینه مردم درودگاه احداث این پل بوده و امروز خوشحالیم که کار ارزشمند و بزرگی برای مردم این روستا و این بخش شروع می‌شود که روز میمون و مبارکی است.
 
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: این کار بزرگ مرهون تلاش‌های جهادی مدیران استان بوشهر است که معاون عمرانی استاندار بوشهر در کمترین زمین این پروژه را به مناقصه و اجرا رساندند و مدیرکل راهداری استان و فرماندار دشتستان نیز به جد با حمایت‌های بی دریغ استاندار بوشهر پیگیر این کار بودند.
 
وی افزود: به عنوان خدمتگزار مردم و کسی که افتخارم نوکری مردم این شهرستان است از کسانی که برای اجرای این پروژه تلاش کردند تقدیر می‌کنم و باید تلاش کنیم که این طرح مهم در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.
 
عملیات ساخت پل درودگاه به عنوان آرزوی دیرینه و مطالبه جدی مردم روستای درودگاه دشتستان به مناسبت هفته دولت با حضور نماینده دشتستان، استاندار بوشهر و دیگر مسئولان آغاز شد.
 
برای ساخت این پل ۱۶۴ متری که توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اجرا خواهد شد ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه می‌شود.
 
آئین آغاز عملیات اجرایی پل بزرگ درودگاه با استقبال کم نظیر مردم روستای درودگاه و برگزاری مراسم سنتی سنج و دمام همراه بود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید