کد خبر : ۴۶,۵۲۰
۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۷:۰۷
امام جمعه مشهد گفت: امروز هر کسی مردم را نسبت به آینده کشور ناامید و نسبت به مسوولان بی‌اعتماد کند، به سود دشمن کار کرده است.
 سید احمد علم الهدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مشهد در حرم مطهر رضوی گفت: بر طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب، القای نبود آینده‌ای روشن برای کشور و رسیدن به بن‌بست و اینکه مسوولان اداره کشور را بلد نیستند، از کار‌های بدخواهان ایران اسلامی است.
 
او گفت: فروپاشی آمریکا شروع شده است و انقلاب اسلامی ایران، آمریکا را منزوی می‌کند و اسرائیل نیز در حال نابودی است، اما قدرت انقلاب اسلامی ایران در حال رشد و تعالی است.
 
امام جمعه مشهد گفت: البته مشکلاتی متاثر از وضعیت اقتصاد جهانی و چپاول برخی سودجویان دلال صفت وجود دارد و به مردم فشار وارد کرده است، اما اکنون این شرایط در مسیر مدیریت صحیح اسلامی قرار گرفته است.
 
او گفت: پیامبر اکرم (ص) همواره بر زیارت امام هشتم توصیه می‌کردند، به طوریکه پس از امام حسین (ع) زیارت هیچ امامی به اندازه امام رضا (ع) توصیه نشده است.
 
آیت‌الله علم الهدی گفت: سرزمین امام رضا (ع) به مشهد و خراسان محدود نمی‌شود، بلکه تمام ایران است و سرزمین امام هشتم (ع) جبهه مبارزه با کفر است.
 
او گفت: رسانه‌ها نیز باید توجه بیشتری به امام و رهبری داشته باشند.
 
آیت‌الله علم الهدی گفت: چهارشنبه گذشته رهبر معظم انقلاب سخنرانی داشتند، اما پنجشنبه، فردای آن روز یک رسانه خودی صفحه اول خود را با مصاحبه‌ای پر کرد که ارتباطی با منویات رهبر معظم انقلاب نداشت.
 
او گفت: این رسانه غفلت کرده است، اما تیتر بندی و بستن صفحه اول روزنامه باید طوری تنظیم شود که خلاف فرمایشات رهبر معظم انقلاب نباشد.
 
امام جمعه مشهد گفت: رسانه اثر خود را می‌گذارد و مردم را دچار تردید می‌کند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید