کد خبر : ۴۶,۴۰۳
۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۱۵:۵۰
اندیشکده تولید، دانش بنیان،اشتغال آفرین در خارگ راه اندازی می شود
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: به زودی اندیشکده ای را در راستای تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین با حضور نخبگان، فعالان اقتصادی در این جزیره تشکیل خواهد شد،تا از این ظرفیت بتوان برای تولید دانش بنیان استفاده کرد.
به گزارش خارگ نیوز، محمدرضا دشتی زاده در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز با بیان اینکه جزیره راهبردی خارگ با وجود شرکت های عظیم حوزه انرژی بی شک در تولید دانش بنیان می‌تواند پیشتاز باشد، اظهار داشت: به زودی اندیشکده ای را در راستای  تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین با حضور نخبگان، فعالان اقتصادی در این جزیره تشکیل خواهد شد،تا از این ظرفیت بتوان برای تولید دانش بنیان استفاده کرد.
 
وی افزود: نخستین تأثیر تولید دانش بنیان در اقتصاد، کاهش هزینه‌های تمام شده و افزایش بهره وری با استفاده از علم و فناوری است و بهره‌گیری از دانش در فرآیند تولید هدف اصلی است.
 
بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با توجه به ظرفیت‌های بسیار خوب از جمله شرکت های مستقر در این جزیره وجود دارد، هر چه زودتر به سمت تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین حرکت کنیم،  از همه صاحبان طرح های تولیدی، سرمایه گذاران برای عضویت در این اندیشکده دعوت بعمل می آید. 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید