کد خبر : ۴۵,۵۲۵
۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۴۶
درمانگاه دوم تامین اجتماعی، دسترسی ساکنان جنوب بوشهر به خدمات درمانی را بهبود می‌بخشد
خارگ نیوز: مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: پیگیری و مکاتبه‌های لازم برای احداث درمانگاه دوم تامین اجتماعی در شهر بوشهر صورت گرفته است و این طرح گامی مثبت در راستای توسعه خدمات درمانی سرپایی بویژه به مردم محله‌های جنوبی این شهر است.
به گزارش خارگ نیوز، حسن اسماعیلی در نشست با نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: توسعه پلی کلینیک تخصصی مبعث شهر بوشهر از دیگر طرح‌هایی است که در دست بررسی مدیریت درمان است.
 
وی اضافه کرد: در راستای بهره مندی بیشتر ساکنان جزیره خارگ از خدمات درمانی تامین اجتماعی، حذف فرانشیز خدمات درمانی سرپائی در دستور کار قرار گرفته است.
 
اسماعیلی ادامه داد: در زمان حاضر خدمات درمانی تامین اجتماعی در استان تنها در شهرستان دیلم در محل استیجاری ارائه می‌شود که در آینده‌ای نزدیک شاهد بهره‌برداری از درمانگاه این شهرستان خواهیم بود.
 
مدیر درمان اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر اعلام کرد:  این پروژه در زمان حاضر ۳۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
 
وی اظهار کرد: نقش و ظرفیت مجلس شورای اسلامی در رفع موانع و مشکلات پیش روی توسعه درمان استان بسیار مهم و تاثیرگذار است.
 
عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در ادامه این نشست گفت: خدمت رسانی بهتر و بیشتر به بیمه شده‌های تامین اجتماعی در این شهرستان‌ها نیازمند پیگیری‌های مستمر برای رفع موانع و چالش‌های موجود است.
 
وی  از تلاش‌های  کادر درمان در مبارزه با کرونا تقدیر کرد و گفت: رشادت‌های کادر درمان در ۲ سال گذشته بی نظیر بوده است  چرا که در شرایط دشوار اپیدمی کشور، از سلامت مردم دفاع کردند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید