کد خبر : ۴۳,۶۵۲
۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۴۸
طرح‌های آب‌شیرین‌کن براساس برنامه زمان‌بندی وارد مدار می‌شود
خارگ نیوز: استاندار بوشهر با اشاره به اجرا طرح‌های مختلف آب‌شیرین‌کن به ظرفیت ۱۵۰ هزار مترمکعب در نقاط شهری و روستایی گفت: این طرح‌ها بر اساس برنامه زمانبندی وارد مدار بهره‌برداری می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز، احمد محمدی‌زاده بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تسلیت ایام شهادت امام علی علیه‌السلام و گرامیداشت یاد و خاطره در گذشت خبرنگار پیشکسوت علی پیرمرادی، خبرنگاران را معاون پنجم استانداری دانست و اظهار داشت: هر 5 معاون استاندار در این نشست حضور دارند و تلاش همه خبرنگاران پیشرفت و توسعه همه جانبه است.
 
وی باتأکید بر توجه اصحاب رسانه به جهاد تبیین خاطر نشان کرد: در تحقق و عملیات شدن جهاد تبیین باید همه خبرنگاران و رسانه‌‌ها تلاش کنند.
 
استاندار بوشهر باتأکید بر انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی در همه زمینه‌ها تصریح کرد: خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی غیر قابل مقایسه با رژیم وابسته به استکبار جهانی آمریکا است که باید در ابعاد گوناگون تبیین و انعکاس داده شود.
 
محمدی‌زاده نقد منصفانه را زمینه توسعه و پیشرفت و حل مشکلات جامعه دانست و تأکید کرد: توجه به طرح‌های اشتغال‌زایی و تسریع در اجرا طرح‌های اقتصادی در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد.
 
وی توسعه گردشگری را از دیگر برنامه‌ها دانست و با اشاره به حضور بیش از 9 میلیون گردشگر و مسافر در استان خاطر نشان کرد: نیمه دوم سال زمینه حضور گردشگران و مسافران به استان فراهم می‌شود و در این راستا از دی ماه 1400 تا 15 فروردین امسال 8 تا 9 میلیون مسافر و گردشگر وارد استان بوشهر شد.
 
استاندار بوشهر با اشاره به رتبه دوم جذب گردشگر استان در کشور تصریح کرد: استان بوشهر با داشتن ظرفیت‌های مهم گردشگری در ایام تعطیلات نوروزی به‌عنوان دومین استان گردشگرپذیر کشور معرفی شد.
 
محمدی‌زاده از معرفی فرماندار دشتستان خبر داد و بیان کرد: فرماندار دشتستان برای انجام مراحل اداری به وزارت کشور اعلام و به‌زودی معرفی می‌شود.
 
وی یکی از منابع مهم تأمین آب شرب استان را آب‌شیرین‌کن دانست و خاطر نشان کرد: در این راستا طرح‌های آب‌شیرین‌کن در شهرها و روستاهای مختلف در حال اجرا است که آب‌شیرین‌کن وحدتیه به ظرفیت 5 هزار مترمکعب بر اساس وعده مجری طرح، خرداد ماه وارد مدار بهره‌برداری می‌شود.
 
کتاب زندگینامه علی پیرمردادی خبرنگار فقید این استان چاپ و منتشر می‌شود
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر نیز با گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار پیشکسوت علی پیرمرادی از تدوین کتاب این خبرنگار پیشکسوت خبر داد و اظهار داشت: کتاب زندگینامه علی پیرمردادی خبرنگار فقید این استان به‌زودی چاپ و منتشر می‌شود.
 
عبدالرحیم افروغ با بیان اینکه این کتاب که توسط حبیب قاسمی از خبرنگاران پیشکسوت تدوین شده است گفت: این کتاب گنجینه عظیمی از نشریات فاخر است که شاید در کشور بی‌نظیر باشد.
 
وی از ایجاد موزه مطبوعات دشتستان خبر داد و تصریح کرد: با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مکانی به‌عنوان موزه مطبوعات دشتستان در نظر گرفته می‌شود.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه خبرنگاران، جایگاه ویژه‌ای در جهاد تبیین دارند خاطر نشان کرد: رساندن حقایق با اولویت‌بندی، ظرافت، رعایت امانت و دقت از ویژگی خبرنگاران انقلابی است که در وجود علی پیرمرادی متبلور بود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید