کد خبر : ۴۳,۳۱۵
۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ۱۳:۲۱
مدیرعامل شرکت آبفا کردستان، با اشاره به اینکه ساماندهی فاضلاب شهر دلبران از دغدغه های شرکت به شمار می رود از پیگیری ویژه این مسئله خبر داد.
مهندس محمد فرهاد، روز سه شنبه (۳۰ فروردین ماه) در جلسه با اعضای شورای شهر دلبران اظهار کرد: در بخش آب و فاضلاب نواقصی از گذشته وجود داشته که بخش عمده آن ناشی از بحث اعتباراتی بوده است.
 
وی با اشاره به اینکه منابع مالی در اختیار شرکت از  دو محل جاری و طرح های عمرانی می باشد، گفت: به دلیل محدودیت های درآمدی در بخش اعتبارات داخلی نمی توان انتظار زیادی برای اجرای پروژه داشت و باید پروژه ها از طریق اعتبارات طرح های عمرانی اجرا شود.
 
مدیرعامل شرکت آبفا کردستان خاطرنشان کرد: بخشی از اعتبارات طرح های عمرانی به صورت استانی و بخشی فرا استانی و ملی است و اعتبارات استانی از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی ابلاغ می شود.
 
فرهاد، با بیان اینکه موضوع ساماندهی فاضلاب شهر دلبران همواره جزو دغدغه های ما بوده است، گفت: از شورای شهر دلبران انتظار داریم دریافت اعتبار جهت این امر از محل اعتبارات استانی را از فرمانداری شهرستان قروه پیگیری نمایند.
 
وی با بیان اینکه اولویت دولت تکمیل پروژه های نیمه تمام و پس از آن تعریف پروژه های جدید است، گفت: در سفر سال گذشته وزیر، ساماندهی فاضلاب روستاهای استان و ۱۸ شهری که تأسیسات فاضلاب ندارند به تصویب رسید وموضوع تأسیسات فاضلاب شهر دلبران را نیز از این مسیر پیگیری می کنیم.
 
مدیرعامل شرکت آبفا کردستان با تأکید بر اینکه خط قرمز شرکت در بحث آب شرب کیفیت  است، خاطرنشان کرد: حوزه کنترل کیفی شرکت و همچنین مرکز بهداشت به صورت مداوم کیفیت و سلامت آب شرب را پایش می کنند.
 
تلاش برای تأمین دیزل ژنراتور برای پمپ های آب و توجه بیشتر به شستشوی مخازن سطح شهر از دیگر موضوعات مطرح در این جلسه بود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید