کد خبر : ۳۸,۹۵۶
۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۷:۴۰
بوشهر ظرفیت تبدیل به پایگاه‌ توسعه والیبال ساحلی کشور را دارد
خارگ نیوز: سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان گفت: باتوجه به ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های موجود در استان بوشهر، این استان می‌تواند یکی از پایگاه‌های والیبال ساحلی کشور باشد.
به گزارش خارگ نیوز، امیرحسین اسماعیل‌زاده روز یکشنبه در نشست با مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر افزود: بوشهر یکی از استان‌های مستعد در والیبال ساحلی است که باتوجه به ظرفیت‌های این استان در زیر ساخت ورزش‌های ساحلی، می‌توان یکی از پایگاه‌های والیبال ساحلی را در این استان راه‌اندازی کرد.
 
وی که برای برگزاری اردوی تمرینی ملی‌پوشان والیبال ساحلی شامل محمداسماعیل نقی پور و سید علی لطیفی در بوشهر حضور دارد، بیان کرد: تیم ملی برای مسابقات المپیک نوجوانان ۲۰۲۲ چین آماده می‌شود که آبان سال آینده برگزار خواهد شد.
 
اسماعیل‌زاده ادامه داد: ملی‌پوشان نوجوان با هدف کسب آمادگی بیشتر امسال در قالب تیم ایران جوان در لیگ برتر والیبال ساحلی حضور دارد.
 
وی افزود: تاکنون دو هفته از لیگ برتر والیبال ساحلی در استان هرمزگان برگزار شده و هفته سوم نیز به میزبانی چابهار برگزار می‌شود.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز گفت:  اولویت این اداره کل توجه به ورزش‌های آبی و ساحلی است.  
 
احمد بهروزیان‌فرد افزود: استان بوشهر در زمینه ورزش‌های ساحلی از جمله فوتبال ساحلی، هندبال و والیبال ساحلی یکی از قطب‌های کشور است.
 
وی ادامه داد: استان بوشهر آمادگی دارد تا باهمکاری فدراسیون والیبال پایگاه والیبال ساحلی کشور را راه‌اندازی کند.
 
بهروزیان‌فرد همچنین از هیات والیبال استان درخواست کرد تا ورزشکاران مستعد در زمینه والیبال ساحلی را شناسایی کند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید