کد خبر : ۳۸,۷۰۶
۲۰ دی ۱۴۰۰ ۲۲:۱۰
پروژه‎های حوزه درمان تامین اجتماعی بوشهر سرعت‌بخشی شود
خارگ نیوز: استاندار بوشهر گفت: با هدف رفع دغدغه‌‏های درمانی مردم باید در اجرا پروژه‎‌های حوزه درمان تامین اجتماعی این استان سرعت‌بخشی شود.
به گزارش خارگ نیوز، احمد محمدی‌زاده روز دوشنبه در نشست با مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر بر لزوم توسعه و استفاده از ظرفیت‌های موجود برای پیشرفت درمان استان وحل مشکلات درمانی مردم تاکید کرد.
 
وی توسعه تخت‌های بیمارستانی و ایجاد مراکز درمانی جدید تامین اجتماعی را گامی ارزنده در جهت رفع نیازهای درمانی استان برشمرد و گفت: بدون تردد در گرفتن مجوز توسعه و احداث مراکز درمانی تلاش‌های فراوانی صورت گرفته که می طلبد با جدیت برای تعجیل در تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه‌ها اقدام شود.
 
محمدی‌زاده با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی کادر درمان در درمان بیماران کرونایی اظهار کرد: شرایط مطلوب و موجود در مبارزه با کرونا حاصل جان‌فشانی و ایثار عزیزانی است که به مثابه رزمندگان هشت سال دفاع مقدس جانانه در راه سلامت هم وطنان تلاش کردند.
 
مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهرگفت: در حال حاضر چهار مرکز درمانی درمانگاهی در شهرهای خورموج، دیلم، جم و دلوار در حال احداث و ۲ مرکزدرمانی دیگر نیز در شهرهای اهرم و شبانکاره در دست اقدام است.
 
دکتر سید جواد رکاب پور افزود: هم اکنون با تلاش و کوشش مجموعه درمان تامین اجتماعی استان و حمایت‌های سازمان ۱۰۰ تخت توسعه‌ای در واحدهای درمانی مستقر و آماده بهره‌برداری است که در نتیجه آن رشد ۳۷ درصدی تخت‌های فعال تامین اجتماعی در بوشهرمحقق می‏‌شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید