کد خبر : ۳۴,۱۵۷
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۲۳:۲۳
مدیریت آب و فاضلاب جزیره خارگ به بخش خصوصی واگذار می‌شود
خارگ نیوز: نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ساکنان جزیره خارگ سال‌ها با مشکل آبرسانی مواجه هستند گفت: در این راستا با هماهنگی انجام شده مدیریت آب و فاضلاب جزیره خارگ به بخش خصوصی واگذار می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالکریم جمیری شامگاه شنبه در نشست بررسی وضعیت آبرسانی به جزیره خارگ از برگزاری نشست هماهنگی بین وزارتخانه‌های نفت و نیرو برای استقرار نمایندگی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در جزیره خارگ خبر داد.
 
وی با اشاره به مشکلات زیرساختی جزیره خارگ در حوزه آب و فاضلاب اظهار داشت: مردم جزیره خارگ از مشکلات موجود در حوزه تأمین و توزیع آب شرب و همچنین ساماندهی فاضلاب سال‌ها است نارضایتی دارند.
 
جمیری بیان کرد: اکنون وزارت نفت متولی تأمین آب آشامیدنی ساکنان جزیره خارگ است ولی در زمینه توزیع و مدیریت آب و جمع‌آوری فاضلاب مشکلات زیادی وجود دارد.
 
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از نشست تخصصی با مسئولان شرکت ملی نفت و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور خبر داد و بیان کرد: در این نشست نتایج مطالعات انجام شده مورد بررسی قرار گرفت و با توافقی که بین شرکت ملی نفت و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور انجام شد قرار است مدیریت آب و فاضلاب جزیره خارگ به بخش خصوصی واگذار شود.
 
جمیری خاطر نشان کرد: در نشستی که پایان شهریورماه با مشارکت مدیرعامل شرکت ملی نفت و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب برگزار می‌شود نتایج این اقدامات و مطالعات مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و برای انتخاب پیمانکار بخش خصوصی و انجام مناقصه تصمیم‌گیری می‌شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید