کد خبر : ۳۴,۰۷۹
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ۱۷:۳۰
مشکلات تاسیسات گردشگری بوشهر در زمینه امهال تسهیلات بررسی شد
خارگ نیوز: مدیرکل میراث‌فرهنگی بوشهر گفت: مشکلات امهال تسهیلات تاسیسات گردشگری آسیب دیده از کرونا بررسی و قرار شد شنبه پرونده‌ها تک تک رسیدگی شوند.
به گزارش خارگ نیوز، محمدحسین ارسطوزاده مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر بیان کرد: در نشست با کمیته خبرگان بانکی مشکلات انجام امهال تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا در حوزه گردشگری استان، بررسی شد.
 
او افزود: یکی از مشکلات پیش روی بهره‌برداران تاسیسات گردشگری درخصوص استفاده از امهال تسهیلات، افزایش نرخ سود در نظر گرفته شده در سر رسید اقساط آن‌ها بود که برای مالکان و بهره‌برداران مراکز گردشگری، ایجاد ابهام کرده و این موضوع در جلسات قبل به کمیته خبرگان بانکی ارائه شده بود و در این نشست برای روشن شدن ابهام موجود، بررسی شد.
 
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر ادامه داد: در همین زمینه مقرر شد که شنبه ۲۰ شهریور، با حضور رئیس کمیته خبرگان بانکی، بازرس این کمیته و بهره‌برداران تاسیسات گردشگری، به طور تک به تک پرونده‌ها بررسی شوند.
 
ارسطو‌زاده تاکید کرد: همه تلاش ما این است که تاسیسات گردشگری استان مانند هتل‌ها، بوم‌گردی‌ها، دفاتر خدمات مسافرتی و حتی طرح‌های در حال اجرا که از این تسهیلات استفاده کرده‌اند با بررسی پرونده‌ها و تطبیق نرخ سود و امهال بانکی بر اساس قوانین شورای پول و اعتبار، برای آن‌ها تصمیم گیری شود تا در این شرایط کمتر زیان ببینند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید