کد خبر : ۳۲,۰۵۹
۷ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۱
خارگ نیوز: شریفی زارچی، رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:امکان انتخاب محل، تاریخ و ساعت دریافت واکسن در سراسر کشور، در سامانه salamat.gov.ir فراهم و بدین ترتیب پیامک نوبت واکسیناسیون حذف شد و دیگر افراد منتظر پیامک نوبت دهی نمی‌مانند.
به گزارش خارگ نیوز، شریفی زارچی، رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:امکان انتخاب محل، تاریخ و ساعت دریافت واکسن در سراسر کشور،  در سامانه salamat.gov.ir فراهم و بدین ترتیب پیامک نوبت واکسیناسیون حذف شد و دیگر افراد منتظر پیامک نوبت دهی نمی‌مانند.
 
امکان انتخاب مکان و تاریخ واکسیناسیون در سراسر کشور  به جز استان خراسان رضوی، گیلان، گلستان و آبادان فراهم شده است و در این شهرها و استان‌ها هم در سریعترین زمان ممکن این خدمت فعال خواهد شد.
 
 این امکان فراهم شده است تا اگر ظرفیت تزریق واکسن نزدیکترین مرکز  واکسیناسیون به محل زندگی فرد پُر باشد، می‌توان نزدیکترین زمان در پایگاه‌های دیگر شهر را انتخاب کرد تا در سریعترین زمان ممکن واکسیناسیون انجام شود.
 
بر این اساس از هم اکنون هیچ محدودیتی در مکان و زمان واکسیناسیون وجود نخواهد داشت و فرد می تواند در هر نقطه شهر و هر زمانی به انتخاب خود واکسن تزریق کند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید