کد خبر : ۳۰,۰۶۶
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۰۶
عوامل در شعب اخذ رای رسالت بزرگی بر دوش خواهند داشت
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: انشاالله در یک جو بسیار آرام و پر شور و نشاط انتخاباتی سالم و به دور از هرگونه خدشه برگزار خواهیم نمودو این بدست نخواهد آمد مگر با دقت نظر و حساسیت در اجرای صحیح قانون توسط کلیه عوامل دست اندر کار انتخابات ،ودر این راستا نماینده های بخشدار و سایر عوامل در شعب اخذ رای رسالت بزرگی بر دوش خواهند داشت .

به گزارش خارگ نیوز،ناصر ابراهیمی، بخشدار ویژه خارگ درخصوص انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و همچنین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر خارگ با بیان این نکته که ،انشاالله در یک جو بسیار آرام و پر شور و نشاط انتخاباتی سالم و به دور از هرگونه خدشه برگزار خواهیم نمودو این بدست نخواهد آمد مگر با دقت نظر و حساسیت در اجرای صحیح قانون توسط کلیه عوامل دست اندر کار انتخابات ،ودر این راستا نماینده های بخشدار و سایر عوامل در شعب اخذ رای رسالت بزرگی بر دوش خواهند داشت .

 

وی افزود: امت شهید پرور و انقلابی ایران همچون دوره های گذشته با حضور پر رنگ خود در پای صندوقهای اخذ رای حماسه دیگری رقم خواهند زد و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند کوبید .

 

ابراهیمی با اشاره به توطئه های دشمنان در جهت کمرنگ نشان دادن انتخابات ،ابراز امیدواری نمود ملت ایران با هوشیاری و حضور کم نظیر در تمام عرصه های انقلاب به جهانیان نشان داده که دوستدار ولی امر خویش بوده و هستند و هیچ خللی در اراده پولادین این ملت بوجود نیامده و نخواهد آمد .

 

وی با توجه به اینکه وظایف هریک از عوامل انتخاباتی مشخص است امیدواریم انتخاباتی را در شان نظام جمهوری اسلامی ودرخور مردم عزیز برگزار کنیم.

 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید