کد خبر : ۲۷۱
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۱۳
اهالی شریف خارگ در کمک به سیل زدگان نقش آفرینی کردند
امام جمعه خارگ گفت : روزانه بیش از 4 هزار وعده غذایی توسط این موکب در شهرستان باوی تبخ گردید و این موکب آمادگی تبخ 10 هزار تبخ غذا رو دارد.
حجه السلام موسی کمالی در گفتگو با خبرنگار نخ نیوز در شهر باوی اظهار داشت: موکب عزیز زهرا حسین (ع) جزیره خارگ با عنایت به دستور مقام معظم رهبری و فرمانده سپاه قدس در شهرستان باوی مستقر شد.

وی افزود: روزانه بیش از 4 هزار وعده غذایی توسط این موکب در شهرستان باوی تبخ گردید و این موکب آمادگی تبخ 10 هزار تبخ غذا رو دارد.

امام جمعه خارگ تصریح کرد: با توجه به شرایط نامناسب منطقه نیازهای اولیه باید تامین شود، آب معدنی و وسائل بهداشتی باید اولیت اصلی قرار گیرد.

کمالی گفت: اهالی شریف جزیره خارگ سنگ تمام گذاشتند و تشکر می کنم از حس انسان دوستی اهالی شریف جزیره خارگ تشکر میکنم، اهالی خارگ باز هم در کمک به سیل زدگان نقش آفرینی کردند و انشالله بعد از این هم کمک خواهیم کرد که محدوده که به استان بوشهر واگذار شده است به نحو احسن پوشش داده شود.

امام جمعه خارگ در پایان یادآورشد: از کلیه شرکت ها و کسانی که موکب عزیز زهرا (ع) جزیره خارگ را در این همراهمی نمودند کمال تشکر را دارم و انشالله خداوند توفیق خدمت بیش از پیش عنایت فرمایند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید