کد خبر : ۱,۱۲۴
۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۸:۲۸
مدیریت عملیات عمومی خارگ گفت :‌با تعامل سازنده و بی نظیری که با مدیران شهری منطقه برقرار شده موجب شده خدمات بیشتر و بهتری به اهالی مقاوم و شریف خارگ در حوزه های زیر ساختی بدهیم.
محمد نورزی فرد مدیر عملیات عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران در نشست با مدیران ارشد مدیریت شهری خارگ با اشاره به تلاش عملیات عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران برای توسعه خدمات به اهالی شریف خارگ اظهار کرد: با تعامل سازنده و بی نظیری که با مدیران شهری منطقه برقرار شده موجب شده خدمات بیشتر و بهتری به اهالی مقاوم و شریف خارگ بدهیم.

وی افزود: در این راستا شهرداری و شرکت پایانه های نفتی ایران با تعامل نزدیک و مطلوبی که با هم دارند توانسته اند چهره شهر را به نسبت سالهای گذشته تغییر داده و این امر موجب رضایتمندی شهروندان شده است.

مدیر عملیات عمومی تصریح کرد : اهالی شریف خارگ حق داشتن خدمات بیشتری هم دارند که با وجود تعامل بین مجموعه این شرکت و مدیریت شهری این امر میسر شده و به منظور زیباسازی چهره شهر با همکاری شرکت پایانه ها توانستیم خدمات بیشتری به مردم بدهیم و این امر توانسته زیر ساخت های ارتباطی و جاده ای جزیره را محسوس تغییر دهد .

نوروزی فرد در پایان یادآورشد: تعامل مثبت و بی نظیر بین شهرداری، شورای شهر و مدیران شرکت پایانه های نفتی ایران موجب توسعه و تحول مطلوبی در عمران شهری خارگ شده است .


به گزارش خبرنگار نخ نیوز ، این جلسه که با حضور آقای دکتر خلیلی مدیر امور حقوقی و قراردادها وعضو اصلی هیئت مدیره شرکت پایانه های نفتی ایران همراه بود مسائل مشکلات شهرخارک توسط رئیس و اعضای شورای شهر و آقای مهندس صفائی شهردار جهادی شهر به تفصیل مطرح و از مدیر حقوقی وقراردادهای پایانه ها درخواست مساعدت و همفکری در جهت حل هرچه زودتر طرح جامع و نیز عوارض شهری را داشتند و آقای دکتر خلیلی نیز ضمن استقبال از پیشنهادات مطروحه راهکارهای مناسب عملیاتی در چارچوب قانون ومقرارات را جهت حل وفصل موارد مورد بحث شهردار و شورای شهر ارائه نمودند در پایان مقرر شد با همت مدیریت عملیات عمومی تشکیل اینگونه جلسات بصورت مستمر و فصلی تداوم داشته باشد .

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید