کد خبر : ۵,۶۶۲
۲۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹
اعزام بیمار مشکوک به کرونا به بوشهر
خارگ نیوز: ریس بهداشت و درمان صنعت نفت خارگ گفت: با پیگیری های صورت گرفته و همکاری همه جانبه عملیات عمومی پایانه های نفتی ایران و شرکت نفت فلات قاره خارگ لحظاتی قبل بیمار مشکوک به کرونا به مرکز استان جهت انجام تست نهایی اعزام شد.

به گزارش خارگ نیوز، دکتر محسن لشکری در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: صبح امروز بیماری آقا با علایم مشکوک به کرونا ویروس به بیمارستان صنعت نفت خارگ مراجعه نمود که پس از پذیرش توسط همکاران اقدامات اولیه در مورد این بیمار صورت گرفت.

وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته و با هماهنگی عملیات عمومی پایانه های نفتی ایران و همکاری همه جانبه شرکت نفت فلات قاره خارگ لحظاتی قبل بیمار مشکوک به کرونا به مرکز استان با شناور شرکت نفت فلات قاره خارگ جهت انجام تست نهایی اعزام شد.

 

ریس بهداشت و درمان صنعت نفت خارگ تصریح کرد‌: کارکنان خدوم بیمارستان صنعت نفت خارگ و بهداشت و درمان شهر در خط مقدم مبارزه با کرونا ویروس هستند که از ابتدا شیوع این بیماری در کشور تمامی پروتکل های حفاظتی و ایمنی جهت پیشگری از مبتلا شدن کادر درمانی در این بیمارستان بصورت ویژه صورت گرفته است و این رویه همچنان در حال اجرا می باشد. 

 

لشکری در پاسخ به سوال خبرنگار خارگ نیوز در مورد آمار رسمی مبتلایان در جزیره خارگ خاطر نشان کرد:  تمامی مستندات و اطلاعات مربوط به این بیماران مستقیم و بصورت مستمر در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر قرار می گیرد و بصورت مستمر بازرسان این دانشگاه پیگیر این امورات هستند همچنین تنها منبع رسمی اعلام مبتلایان هر بخش یا شهر، دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد، که تاکنون ۱ بیمار را برای جزیره خارگ ثبت نموده، که تنها آمار قابل استناد مربوط به مبتلایان به این بیماری در جزیره می باشد و متاسفانه شاهد شایعاتی در باب این موضوع هستیم که تکذیب می شود. 

 

وی گفت: از تمامی اهالی شریف جزیره خارگ تقاضا داریم تمامی پروتکل های بهداشتی در مواجه با این ویروس به شدت رعایت نمایند و خواهش داریم از تردد بدون ماسک در سطح جزیره جدا خودداری نموده و جهت حفظ سلامت خود و اطرافیان خود کوشا باشیم.

 

به گزارش خبرنگار خارگ نیوز؛  شناور گلوبال تایگر شرکت نفت فلات قاره خارگ ساعت ۰۰۳۵ بامداد روز پنج شنبه جزیره خارگ را به مقصد بوشهر جهت تحویل بیمار مشکوک ترک کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید