کد خبر : ۵,۳۲۹
۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۰۰
بستری شدن بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان نفت خارگ / به دلیل وضعیت جوی شرایط اعزام فراهم نیست / رعایت نکردن ضوابط بهداشتی کرونا، از دست رفتن عزیزانمان را رقم می‌زند
خارگ نیوز: ریس بیمارستان صنعت نفت خارگ گفت:‌به دلیل شرایط جوی امکان اعزام بیمار در حال حاضر وجود ندارد و هم اکنون در بخش عفونی بیمارستان صنعت نفت خارگ بستری می باشد.

به گزارش خارگ نیوز؛ محسن لشکری در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت:‌ صبح امروز خانمی با علایم اولیه کرونا به بیمارستان خارگ مراجعه نمود که پس از بررسی های اولیه مشکوک به بیماری کرونا توسط کادر درمانی بیمارستان صنعت نفت خارگ تشخیص داده شد و درخواست فراهم نمودن شرایط اعزام بیمار به ستاد کرونا اعلام گردید.

 

وی افزود:‌به دلیل شرایط جوی امکان اعزام بیمار در حال حاضر وجود ندارد و هم اکنون در بخش عفونی بیمارستان صنعت نفت خارگ بستری و تحت مراقبت پزشکی و درمانی می باشد. 

 

ریس بیمارستان صنعت خارگ تصریح کرد: توصیه همیشگی ما این است که خانواده‌ها در زمان شیوع کرونا از افراد سالمند و افرادی که بیماری‌های زمینه‌ای و ضعف سیستم ایمنی دارند به خوبی مراقبت کنند و کمتر با آن‌ها در رفت‌وآمد باشند.

 

لشکری گفت : استفاده از ماسک جهت حفظ ایمنی افراد الزامی می باشد. 

 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید