کد خبر : ۴,۰۶۲
۲ خرداد ۱۳۹۹ ۲۳:۳۸
آزاد سازی خرمشهر نماد و مظهر شجاعت، مقاومت و رشادت ایران اسلامی
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: "سوم خرداد سالروز حماسه باشکوه آزادسازی خرمشهر نماد و مظهر شجاعت، مقاومت و رشادت ملتی است که از جان خویش گذشتند تا ذره ای از خاک این مرز و بوم به دست بیگانه نیفتد.
به گزارش خارگ نیوز؛ در متن پیام ناصر ابراهیمی بخشدار ویژه خارگ آمده است:

"سوم خرداد سالروز حماسه باشکوه آزادسازی خرمشهر نماد و مظهر شجاعت، مقاومت و رشادت ملتی است که از جان خویش گذشتند تا ذره ای از خاک این مرز و بوم به دست بیگانه نیفتد.


البته به فرموده امام راحل «فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش‌های اسلامی است»


ارزش‌هایی چون وحدت، غیرت و مقاومت و ایستادگی در مقابل قلدری مستکبرین و ایمان و توکل به خدا در برابر دشمن تا بن دندان مسلح که همه درس های مکتب عاشورا هستند.


حماسه آزادسازی «خرمشهر» یکی از مهمترین وقایع تاریخ دفاع مقدس است که با الطاف الهی و رهبری های عالمانه امام راحل در کنار صلابت و از خودگذشتگی‌های فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به وقوع پیوست.


فتح خرمشهر نمادی از اتحاد و همدلی ملی و حضور آگاهانه و عاشقانه مردم در عرصه های دفاع از تمامیت ارضی ایران اسلامی بود.


تقارن آزادسازی خرمشهر و عملیات طریق القدس با روز جهانی قدس ان‌شاالله نویدبخش پیروزی ملت مظلوم فلسطین و فروپاشی رژیم متجاوز صهیونیستی خواهد بود.


اینجانب، فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان و روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به عموم اهالی شریف جزیره مقاوم خارگ خصوصاً خانواده معظم شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان عزیز تبریک می گویم و از درگاه پروردگار قادر متعال برای ملت بزرگ ایران اقتدار و سربلندی روز افزون و برای شهدای والامقام آزادسازی خرمشهر، رحمت بی کران و علو درجات مسالت می نمایم."

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید