کد خبر : ۳۷,۲۶۷
۵ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۴
خارگ نیوز:سرهنگ نظری گفت: بسیج از زمان انقلاب تاکنون به همه بحران‌ها و مشکلات جامعه ورود پیدا کرده و بن بست شکن بوده است.
 سرهنگ  محمد علی نظری، جانشین سپاه ثارالله استان کرمان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج امروز پیش از خطبه‌های نماز جمعه در مصلای امام علی شهر کرمان در جمع نمازگزاران گفت: بسیج یک نیروی مردمی است که تمام دوران‌ها از تمام ظرفیت‌های آن استفاده شده و تاکنون موفق عمل کرده و بن بست شکن بوده است.
 
او افزود: درحال حاضر بسیج در دست جوانان است که جوانان ما امروز نیز بسیار پرشور‌تر و با جدیت‌تر، بن بست شکنی می‌کنند و کار‌های نظام را پیش می‌برند.
 
سرهنگ نظری با اشاره به اینکه رهبری می‌فرمایند: انکار بسیج، انکار همه ضرورت‌ها در کشور است، بیان کرد: بسیجی در کار آباد کردن دنیا است؛ ولی خودش اهل دنیا نیست و انتظاری ندارد.
 
 
او با بیان اینکه همه ما نسبت به انقلاب و نظام مسئول هستیم و باید تجربیات خود را در اختیار بسیج قرار دهیم، تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی، نسبت به بسیج تعصب و اعتقاد دارد و در همه عرصه ها، نتیجه خود را گرفته و هر کجا مشکلی بوده آن  را حل کرده است.
 
جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه بسیج یک نیروی کارآمد برای همه یگان‌های موجود در کشور است، ادامه داد: بسیج در همه بحران‌ها از جمله سیل، زلزله، کرونا، دوران دفاع مقدس و برنامه‌های اجرایی کشور و محرومیت زدایی ورود پیدا کرده است.
 
او افزود: بسیاری از پیشرفت‌های کشور مرهون تفکرات و اقدامات بسیج است و پیشرفت‌ها و موفقیت‌های ایران در دنیا در همه بخش ها مرهون تلاش‌های بسیجیان است.
 
 
سرهنگ نظری با بیان اینکه حتی کسانی که خود داعش را به وجود آوردند و  قصد به هم ریختن نظام مقدس اسلامی را داشتند، به بن بست رسیدند، بیان داشت:  ۹۰ در صد سوریه را داعش گرفته بود؛ اما روحیه بن بست شکن سپاه و بسیج با فرماندهی شهید حاج قاسم سلیمانی ریشه داعش را خشک کرد.
 
او تاکید کرد: جامعیت و اراده بسیج نیز در هر کاری بن بست شکنی کرد و این اراده نشان دهنده قدرت بسیج است.
 
جانشین سپاه ثارالله استان کرمان عملیات آب رسانی، سازندگی، کمک‌های مومنانه در بحث کرونا و محرومیت زدایی، صندوق‌های ذخیره بسیجیان و اعطای وام‌های تنظیم بازار، عرصه‌های فرهنگی و آزادسازی زندانیان را بخشی از اقدامات بسیج طی یک سال گذشته عنوان کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید