کد خبر : ۳۷,۰۷۳
۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۲۳
هفته بسیج یادآور دلاورمردی انسانهای بزرگی است که مسیر را برای درخشش ایران اسلامی هموار کردند
خارگ نیوز: امام جمعه خارگ با صدور پیامی سالروز تاسیس بسیج مستضعفین و هفته بسیج را تبریک گفت.
به گزارش خارگ نیوز، حجت الاسلام و المسلمین موسی کمالی امام جمعه خارگ هفته  بسیج را تبریک گفت.

 

متن پیام تبریک امام جمعه جزیره خارگ به شرح ذیل می باشد:
 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
 
 
بسیج شجرة طیبّه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوات تعیین و حدیث عشق می‌دهد. حضرت امام خمینی « رحمت ا... تعالی علیه »
هفته بسیج یادآور دلاورمردی انسانهای بزرگی است که مسیر را برای درخشش ایران اسلامی هموار کردند .
اعتقاد قلبی دارم در هر میدانی که بسیج و تفکر بسیجی حضور داشته برکات بی شماری نصیب انقلاب شده است که هر روزه ارتزاق از میوه های آن کام ملت را شیرین می کند . امروز اگر شاهد بیداری و خداجویی در ملت های دیگر هستیم تاثیر گرفته از بسیج مردمی ملت ایران است که همچون ستاره ای تابناک بر آسمان رفیع انسانیت تلالو دارد .

 

بسیج و بسیجی یادگاری است که نهال آن توسط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی « رحمت ا... تعالی علیه » غرس شده و امروزه نیز توسط رهبر فرزانه انقلاب « مدظله العالی » آبیاری و نگهداری می شود و بحمدا... به درخت تناوری تبدیل شده است که هیچ طوفانی توان تکاندن آن را ندارد.

 

نیک می دانیم بسیج نهاد عظیم اسلامی و انقلابی است که طریقه صحیح زیستن را بر همگان می آموزد و راه را از چاه نشان می دهد . بسیج نهادی است که وابستگان به آن در مقابل هجمه های شدید دشمن ایستادند و لحظه ای از عهد خود با ولی امرشان عقب ننشستند . بسیجی راست قامتی است که فریب زر و زور و تزویر را نخورده و نخواهد خورد و هیچگاه حسین زمان را به مسلخ تاریخ نخواهد برد .

 

اینجانب به نوبه خود هفته بسیج را بر همه دریادلان استوار تبریک عرض نموده و از حضرت احدیت خواستارم بسیجیان حضرت روح ا... را در طی طریق انقلاب ثابت قدم نگه دارد . آرزو می کنم هیچگاه شما بسیجیان را خارج از صحن ارادت و دوستداری حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای « مدظله العالی » نبینم و امیدوارم همواره فرمایشات معظم له راهگشای مسیرتان باد .

 

والسلام علیکم 
شیخ موسی کمالی
امام جمعه خارگ

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید