کد خبر : ۲,۴۱۶
۲۴ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۴۰
استان بوشهر آمادگی کمک به سیستان و بلوچستان را دارد
خارگ نیوز :‌مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از آمادگی استان بوشهر جهت کمک به مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز؛ غلامرضا حاجیانی در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن اعلام آمادگی برای کمک به مردم سیستان و بلوچستان گفت: گستردگی حجم سیلاب در جنوب این استان باعث شده شرایط بحرانی برای مردم به وجود بیاید.

وی تاکید کرد: استان های معین با توجه به ظرفیت های خود در حال کمک رسانی هستند. از مردم عزیز خواهشمندیم که به صورت شخصی و یا از طریق شماره حساب ها و یا صفحات تبلیغاتی اقدام به کمک رسانی نکنند، بلکه از طریق شماره حساب رسمی و شعب هلال احمر اقدام نمایند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به اینکه بالگردهای استان بوشهر در استان هرمزگان در حال امدادرسانی هستند، افزود: در استان سیستان و بلوچستان نیاز به مواد غذایی، پتو و وسایل گرمایشی وجود دارد که استان بوشهر آمادگی کمک را داشته و به محض اعلام از طرف مرکز این کار را انجام خواهد داد.

به گزارش خارگ نیوز، شماره حساب 5263636353 بانک ملت| به نام کمک‌های خیرین و کد دستوری #54*112* جهت جمع‌آوری کمک های مردمی نقدی برای سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان اعلام شده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید